Valdžia kavinėms dirbti leidžia, bet orai – ne

B. Petkevičiūtės nuotr.
Kavinės „Biržė“ lankytojai nuo vakar jau galėjo smaguriauti prie lauko staliukų. Tačiau, pasak kavinės savininko S. Jurčio, klientų kol kas ne per daugiausiai.
Vyriausybės sprendimu nuo vakar dienos leidžiama lauko kavinių ir restoranų veikla. Tačiau Biržuose ketvirtadienį atsidarė vos kelios maitinimo įstaigos, kitos laukia geresnių orų.

Lankytojai neplūsta

Restoranas „Alaus kelias“ savo klientus prie lauko staliukų ketina sukviesti nuo gegužės 1 dienos. Pasak restorano vadovo Rimanto Čygo, reikia palaukti geresnių orų ir tinkamai pasiruošti priimti klientus. Kavinėje „Biržė“ prie lauko staliukų vakar jau vaišinosi šios tradicijos išsiilgę biržiečiai. Tiesa, jų kavinės šeimininkai sulaukė ne per daugiausiai.

“Džiugu, kad po pusės metų uždarymo galėjome atsidaryti. Dabar lauksime, kada jau leis klientus aptarnauti ir viduje. Kol kas žmonės į kavinę nepuola, staliukų, kaip kokiam Vilniuje, rezervuoti neteko“,- juokavo kavinės vadovas Sigitas Jurčys. Pasak jo, kol veikla leidžiama tik lauke, viskas priklausys nuo oro.

“Dirbsime kasdien, pagal poreikį. Viskas priklauso nuo oro sąlygų ir klientų skaičiaus. Jei jų bus mažai, darbo laiką sutrumpinsime“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė S. Jurčys.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/