„Valdiškas“ požiūris į žemėmis ir atliekomis užverstą „valdišką“ žemę

B. Petkevičiūtės nuotr.
Biržuose Stoties gatvės pabaigą nuo pernai „puošia“ žemių krūva ir statybinės atliekos, o savivaldybės atstovai bando ieškoti kaltų, bet... jeigu neranda, tai ir bausti nėra ko, o likviduoti atliekų irgi neskuba.
Biržuose, Stoties gatvės gale jau nuo praeitų metų valstybei priklausančią teritoriją „puošia“ didžiulė žemių krūva, konteineriai, pilni šiukšlių, o šalia jų prikrauta statybinių atliekų. Šalia gyvenantiems žmonės toks vaizdas jau įgriso. Savivaldybės atstovai apie šią problemą žino seniai, tačiau teigia, kad neranda kaltininkų, todėl ir bausti nieko negali, o tvarkyti nenori.

Šiukšlina, kas tik netingi

Stoties gatvės gyventoja, nepanorusi prisistatyti, guodėsi, kad jau įgriso kasdien matyti tą patį vaizdą šalia namų.

“Ar gi taip gražu? Ant „valdiškos“ žemės toks šiukšlynas, bet niekas nieko nedaro, atliekas veža ir numeta ten visi, kas nori, toks vaizdas jau nuo pernai metų, bet niekas nesikeičia. Juk kažkada ir žolė buvo pasėta, o dabar viskas išvažinėta, žemių krūva suversta, pilna plytų ir lentų“,- piktinosi moteris. Ji pasakojo, kad žemės ant žolės buvo supiltos pernai, atliekant Agluonos gatvės asfaltavimo darbus, o plytos suverstos praėjusią žiemą taip ir liko iki šiol gulėti šalia atliekų konteinerių.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/