Valdas Budriūnas: „Statyti teniso kortus, tai ne tas pats, kas groti gitara“

B. Petkevičiūtės nuotr.
Būsima teniso aikštelė Biržuose – danga jau „susibangavusi“, bet, pasak Vaido Viederio, darbai dar nebaigti, kitąmet bus užpiltas smėlis.
„Biržiečių žodis“ rašė apie Biržuose naujai statomą teniso aikštelę ir minėjo, jog Biržų teniso klubo vadovas Valdas Budriūnas piktinasi savivaldybės pozicija pasitikėti tik „savais“ specialistais ir neatsižvelgia į išmanančių apie teniso kortų statybą pastebėjimus. Dabar situacija liūdna – naujos aikštelės danga jau „susibangavusi“, tačiau savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis inžinierius Vaidas Viederis teigia, kad ji toli gražu nebaigta – pils smėlį ir bangų neliks, o statybos tęsiamos pagal projektą, kurio teniso klubo vadovas, kaip ir savivaldybės tarybos narys Andrius Budriūnas, teigia nematę.

Ką turėjo galvoje?

Šį kartą klubo vadovas V. Budriūnas kreipėsi į redakciją pasipiktinęs Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorės Irutės Varzienės prieš kurį laiką kitame Biržų krašto laikraštyje išsakytais komentarais.

„Ponia Irutė Varzienė paminėjo tenisą, todėl negalime nereaguoti, kai ponia bando „vyniotis“ iš padėties. Gaila, kad direktorė „nesigaudo“ situacijoje ir jai nepakanka kompetencijų įvertinti teniso korto statymo niuansų. Šiuo metu teniso kortas yra naudojamas visos bendruomenės. Įdomu, ką ponia direktorė norėjo pasakyti savo teiginiu, esą “aikštelės, įrengtos už mokesčių mokėtojų pinigus, būtų visų ir visiems norintiems”? Šiuo metu senoji teniso aikštelė ir yra visų biržiečių, o ja naudotis gali bet kuris vietinis ar miesto svečias. Deja, prie šios aikštelės išlaikymo ir sąlygų gerinimo prisideda tik VšĮ „Biržų teniso klubas“ ir Biržų Kūno kultūros ir sporto centras. Tą žino ne visi, o tik didžioji dalis tenisą žaidžiančių žmonių. Ponia Varziene, o aš, kaip mokesčių mokėtojas, norėčiau, kad iš mokesčių mokėtojų pinigų aikštelės būtų statomos kokybiškos, funkcionalios ir ne už tikėtina “išpūstas” sąmatas“,- savo laiške redakcijai rašė V. Budriūnas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/