Vabalninko tualetai – miesto gėda, bet... be jų būtų dar blogiau?

V. Leščinskienės nuotr.
Vabalninke prie autobusų stoties esančius tualetus žmonės praminė miesto gėda. Smirda iš tolo, o į vidų jautresniems geriau net neiti.
Vabalninkiečiai piktinasi, kad jų mieste yra gausybė tualetų, bet nė vienas iš jų nėra tinkamas naudoti. O labiausiai miestelėnus prieš kitus raudonuoti verčia šalia autobusų stoties esanti „tupykla“ – kuri kada benueisi visuomet apdergta, nėra nei kur kojos padėti, o klaiki smarvė riečia nosį ir autobusų laukiantiems keleiviams. Nejaugi neįmanoma šios Vabalninko gėdos nugriauti?“ - pyksta žmonės.

Jautresniems geriau neiti

Sunerimę dėl savo miesto gerovės Vabalninko gyventojai „Biržiečių žodžiui“ pasiūlė apsilankyti viešuosiuose tualetuose.

„Vieni prie šarvojimo salės dar kaip ir padoresni, ten ir popieriaus būna, bet jie rakinami, tai ne visada ten pateksi. Bet tame pačiame pastate, einant iš kitos pusės, yra tokios „išvietės“, kaip filmuose apie sugriežtinto režimo kalėjimus. Tai ten jautresniems geriau net neiti, nes supykins. Įsivaizduokite, prie alaus baro stovi kiaurą parą atviras... vaizdą galite patys susidaryti“,- pasakojo vietos gyventojai, pajuokaudami, kad tualetus atrasti galima lengvai – pagal kvapą. Viešuosius tualetus prižiūri Vabalninko seniūnija.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/