Vabalninko seniūnas sulaukė rimtų kaltinimų – ar pagrįstai lipdoma smurtautojo etiketė?

V. Leščinskienės nuotr.
Vabalninko seniūnijos seniūnas Laimutis Braždžionis tvirtino, kad smurto prieš buvusį socialinio bendrabučio gyventoją nenaudojęs, tačiau pats sulaukęs įspėjimo: „pasakysiu, kad tu man spyrei“...
Vabalninko seniūnijos seniūnas Laimutis Braždžionis kaltinamas fizinio skausmo sukėlimu prieš buvusį Vabalninko socialinio bendrabučio gyventoją Darių Vičą. Dėl šio įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, valstybės tarnautojui gresia ne tik darbo praradimas, bet ir laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Spyrė benamiui į užpakalį?

Policijos suvestinėse informacija apie šį incidentą paviešinta trečiadienio rytą, tačiau „Biržiečių žodžio“ redakciją nerimastinga žinia apie galimą smurtą Vabalninko seniūnijos administracijoje pasiekė antradienį. Negi seniūnas Laimutis Braždžionis tikrai galėjo pro seniūnijos duris išspirti, tiksliau, spirti į užpakalį, vietos gyventojui?

„Žmogus nuo pavasario benamis, kai seniūnas išmetė jį iš socialinio būsto, jam buvo lūžusi ranka. Vyras malkinėje gyvena jau ne vieną mėnesį, o paprašęs seniūnijoje pagalbos, gavo spyrį į užpakalį. Čia taip seniūnas demonstruoja galią prieš silpnesnius?“- stebėjosi Vabalninko krašto žmonės.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/