V. Valkiūnas: "Apsižodžiavome, bet smūgių nebuvo"

Seimo narys Valdemaras Valkiūnas.
Lietuvos regionų frakcijoje dirbantis Seimo narys Valdemaras Valkiūnas vėl sulaukė dėmesio - šį kartą Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Tomas Tomilinas jį apkaltino smurtu. Skelbiama, esą V. Valkiūnas trenkęs T. Tomilinui į krūtinę ir dėl to pastarasis kreipėsi į policiją.

"Aš tik norėjau išsiaiškinti, kodėl jis įžeidžiai ir paniekinančiai kalbėjo. Sėdžiu posėdžių salėje, o T. Tomilino nėra. Nieko čia neįvyko, kas galėjo įvykti? Jis - didelis galingas žmogus, kai norės, pats primuš",- svarstė antradienį kalbintas Seimo narys V. Valkiūnas.
Jis neatmetė galimybės, kad T. Tomilinas tokiu būdu nori sulaukti dėmesio. "Nežinau, kur jis laksto, nėra posėdžių salėje, kažkur lanksto, kažko ieško. O aš esu posėdžių salėje",- situaciją komentavo nuo Biržų krašto žmonių į Seimą išrinktas politikas.
V. Valkiūnas teigė negalintis įsivaizduoti, kodėl T. Tomilinas kreipėsi į policiją. "Ko gali tikėtis iš žmonių, kurie nori reklamos? Velniai žino, kas jų mintyse",- kalbėjo V. Valkiūnas.
Pašnekovas pripažino, kad jo ir T. Tomilino nuomonės išsiskyrė ir anksčiau - esą T. Tomilinas užtarė migrantus, o V. Valkiūnas juos vadino nusikaltėliais, pažeidžiančiais valstybės sieną ir už tai siūlė bausti, o ne maitinti ir rūpintis jais. "Jis įžūliai stūmė savo nuomonę. Buvo apsižodžiavimas. Jis pabėgo ir iki galo neišsiaiškinome",- reziumavo V. Valkiūnas.
Skelbiama, kad T. Tomilinas dėl šio įvykio paskambino policijai ir po kurio laiko išvyko su pareigūnais. T.Tomilinas viešai išsakė savo versiją - svarstant įstatymą dėl užsieniečių teisinės padėties jis paminėjo V.Valkiūno pavardę, nors pastarojo salėje nebuvo. Vėliau prie jo esą priėjo V. Valkiūnas, ir, pasipiktinęs, kad buvo paminėta jo pavardė, trenkė į krūtinę. „Aš kalbėjau apie jį svarstant vieną įstatymą, jis paskui priėjo – ką ten apie mane šnekėjai? Aš sakau, papasakosiu, ir jis man taip (sudavė) stipriai į krūtinę. Man neskauda ten labai stipriai, bet visi matė“, – BNS sakė T. Tomilinas.
T. Tomilinas kreipėsi ne tik į policiją, bet ir žada pranešti etikos komisijai.