Ūkininkus nuskriaudusi įmonė „Nordic proteins“ turės grąžinti pinigus

„Nordic proteins" „facebook“ nuotr.
Teis­mas pri­tei­sė ūki­nin­kei Jolantai Šlapelienei iš UAB „Nor­dic pro­teins“ ne tik 379,35 Eur sko­lą, bet ir 700 Eur iš­lai­dų tei­si­nei ad­vo­ka­to pa­gal­bai ap­mo­kė­ti.
Panevėžio apygardos teismas visiškai tenkino ūkininkės Jolantos Šlapelienės ieškinį ir UAB „Nordic proteins“, kuriai vadovauja savivaldybės tarybos narys Audrius Jukna, turės sugrąžinti neteisėtai išskaičiuotus pinigus už parduotą pieną.

Neteisėtai nuskaičiavo pinigus

Prieš metus Kupiškio rajone, Keginių kaime gyvenanti ūkininkė J. Šlapelienė pradėjo ieškoti teisybės dėl to, kad Medeikiuose įsikūrusi įmonė „Nordic proteins“ už parduotą pieną iš jos neteisėtai nuskaičiavo daugiau nei tris šimtus eurų.

„Už pieną moka ašaras, todėl bandėme su bendrovės vadovu A. Jukna tartis dėl to, kad bent vienu centu padidintų supirkimo kainą. Kai nepavyko susikalbėti, teko nutraukti sutartį. Visus procesus atlikome pagal reikalavimus, tačiau mus apkaltino dėl netesybų ir bendrovė savavališkai nuskaičiavo pinigus – nesumokėjo už pristatytą pieną“,- piktinosi ūkininkė.

Jai teisme atstovavęs advokatas Laimutis Zaukevičius teigė, kad kitaip ir negalėjo būti – ūkininkė turėjo laimėti bylą. „Teisminiai procesai užtruko, tačiau ūkininkė atgavo pinigus. Negaliu atmesti galimybės, kad įmonė panašiai galėjo nuskriausti ir kitus ūkininkus – už netesybas neteisėtai nuskaičiuoti pinigus“,- kalbėjo L. Zaukevičius. Jis akcentavo, kad niekada nevėlu ginti savo teises.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com