Ugniagesys M. Ivaška: „Į namus darbo problemų nesinešu, nebent iki slenksčio“

Ž. Katkūnaitės nuotr.
„Mūsų tarnyboje visi dirba atsakingai“,- apie kolektyvą kalbėjo Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mantgirdas Ivaška.
Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai gegužės 4-ąją mini Šv. Florijono, gaisrų sergėtojo, dieną. Profesinės dienos proga kalbamės su Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku Mantgirdu Ivaška.

Visada pasiruošę

M. Ivaška priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos sistemoje dirba daugiau kaip 25 metus, Biržuose – nuo 2014 metų. Iki reorganizacijos, vykusios 2018 metais, dirbo viršininko pavaduotoju, o kai šių pareigų neliko, perėjo į skyrininkus. Savo kailiu pašnekovas patyrė sunkų ugniagesio darbą, kurio, kaip pats pripažino, ilgisi.

Anot M. Ivaškos, jeigu ir nebūna gaisrų, ugniagesiai nesiilsi, jie nuolat mokosi, treniruojasi. Tačiau, pripažino pašnekovas, padažnėję gaisrai neleidžia atsipalaiduoti. Įvykiai Lietuvoje, pavyzdžiui, gaisras padangų perdirbimo įmonėje Alytuje, priverčia įvertinti situaciją ir savo rajone, užtikrinant, kad panašių scenarijų pavyktų išvengti.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/