Ugniagesių dinastija – heroizmas ir rizika

Asmen. album. nuotr.
O viskas prasidėjo nuo senelio Juozo... Iš kartos į kartą: tėtis ir sūnus – ugniagesiai Mindaugas ir Tadas Keršinskai tęsia šeimos tradiciją.
Pirmadienio paryčiais, 4.27 val., Biržų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (PGT) gavo pranešimą apie gaisrą Medeikių kaime. Nuvykus ugniagesių komandai, Medeikiuose, Biržų gatvėje, liepsnojo gyvenamasis namas su mansarda. Ugnis sugadino stogo dangą, gerokai apdegė ir pats namas. Ugniagesiams pavyko išsaugoti mūrinę lauko virtuvę ir garažą. Aukų išvengti pavyko. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo tyčinio padegimo. Gaisro gesinimo ir gaisro padarinių likvidavimo darbuose dalyvavo ir tėvas bei sūnus Keršinskai.

Užgesino tėtis, padarinius likvidavo sūnus

Įvykio vietoje vieną gaisrą gesinusią ugniagesių pamainą ryte pakeitė kita, kuri atliko baigiamuosius darbus. Abiejose pamainose darbavosi tėtis ir sūnus – pamainos vadas Mindaugas Keršinskas ir tėčio pėdomis pasekęs jaunasis ugniagesys Tadas. Retas atvejis, kad vienos šeimos nariai renkasi tą patį darbą ir dar didesnė išimtis, kad tenka skubėti į tą patį karštąjį tašką.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/