UAB „Tylai“ – apdovanojimai ir įvertinimai

Asmen. nuotr.
Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmai apdovanojo UAB „Tyla“ direktorius ir ilgamečius darbuotojus. Iš kairės: įmonės elektrikas Laimis Drevinskas, gen. direktorius Laimutis Januševičius, vyr. buhalterė Loreta Laužikienė, Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, įmonės direktoriai Arūnas Vaitaitis ir Egidijus Butėnas.
Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmai paskelbė 2020 metų įmones ir verslo atstovus, kurie praėjusiais metais pasiekė geriausius rezultatus. Tarp jų ir neseniai savo gyvavimo trisdešimtmetį minėjusi UAB „Tyla“.

Už visuomenines iniciatyvas, garsinimą ir aktyvių dalyvavimą Rūmų veikloje, įmonei įteiktas „Padėkos ženklas“. Už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bronzinė „Darbo žvaigždė“ įteikta bendrovės generaliniam direktoriui Laimučiui Januševičiui bei gamybos direktoriui Egidijui Butėnui. Už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į įmonės vystymąsi, „Darbo žvaigždės“ medaliais apdovanota UAB „Tyla“ vyr. buhalterė Loreta Laužikienė ir ilgametis įmonės elektrikas Laimis Drevinskas.