Tyrimas liudija apie antikūnus, tačiau... negalioja?

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Biržietis Liutauras sako, kad iš šio kraujo tyrimo akivaizdu, jog jo organizme yra pakankamai antikūnų, apsaugančių jį nuo koronaviruso, tačiau šeimos gydytoja neišduoda pažymos apie persirgtą virusą, taip užkirsdama kelią gauti galimybių pasą.
Dėl omikron koronaviruso atmainos griežtėjantys reikalavimai ir nuolat besikeičiantys nuostatai trikdo žmonių gyvenimus. „Nesu antivakseris – ir pats skiepijausi, ir vaikas gavo skiepą, tačiau prieš trečią vakciną nusprendžiau atlikti tyrimą dėl antikūnų. Greičiausiai persirgau, nes jų organizme rado pakankamai. Deja, medikai nenori to pripažinti“,- piktinosi biržietis Liutauras.

Natūralus skiepas – liga

Vyras pasakojo, kad lapkričio pabaigoje suslogavo. Pagalvojo, kad peršalo, nes koronaviruso simptomų nejautė – nebuvo dingusi nei uoslė, nei skonis, nepakilo ir kūno temperatūra. Tačiau atėjus laikui skiepytis trečiu skiepu, nusprendė atlikti kraujo tyrimą ir tuo pačiu išsiaiškinti, ar organizme yra antikūnų. Gruodžio 28 dieną Liutauras gavo atsakymą, iš kurio suprato, jog galėjo persirgti „Covid19“ besimptome forma, nes pagal PSO antikūnų buvo daugiau nei 16 tūkstančių.

„Kadangi organizmas pasiskiepijo natūraliai, kreipiausi į šeimos gydytoją įforminti persirgimo faktą, kaip ir reikalauja galiojanti tvarka. Tačiau ji tai daryti atsisakė. Kol kas turiu galiojantį galimybių pasą, tačiau kas bus vėliau? Negi man reikės skiepo netgi ir organizme esant pakankamam antikūnų kiekiui“,- piktinosi biržietis. Jo įsitikinimu, turėtų užtekti oficialaus tyrimo dokumento, kuris įrodytų, jog žmogaus organizmas apsaugotas nuo viruso – turi antikūnų.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/