„Tyla“ lieka istorijai, į verslo ringą žengia prekinis ženklas "Butėnas"

L. Bataitienės nuotr.
Biržų padangėje nelieka puikiai žinomos įmonės „Tyla“ pavadinimo – įmonę įsigiję naujieji savininkai Remigijus Butėnas ir Laura Butėnaitė suteikia naują vardą – „Butenas GmbH & Co. KG“, o įmonės valdytoja paskirta Laura Butėnaitė.
Šiandien ta diena, kai Biržuose veikusios UAB „Tyla“ 230 darbuotojų kolektyvas ir apie 60 jų kolegų iš Vokietijos švenčia permainas – suvienijus dvi įmones, kurių viena veikė Vokietijoje, kita – Biržuose, o jų akcijų paketą nupirkus Vokietijos įmonei „Butenas“, kurios savininkai Butėnų šeimos nariai – Remigijus Butėnas ir jo dukra Laura Butėnaitė, "Tylos“ pavadinimą palieka istorijai. Nuo šiol UAB „Tyla“ vadinsis „Butenas GmbH & Co. KG“, o jos valdytoja – Laura Butėnaitė.

Geriausi Vokietijoje

„Atėjo ta diena, kai reikia vienyti jėgas ir stiprinti įmonę. O kartu į Biržus ateina pokyčiai – įsigijome UAB „Tyla“ ir jos pavadinimas keičiamas į kitą, tarptautinėje rinkoje puikiai žinomą „Butenas GmbH & Co. KG“. Šiomis dienomis Biržuose vieši šios bendrovės darbuotojai iš Vokietijos – jie susipažins su kolegomis, dirbančiais Biržuose, ir šauniai praleis laiką ne tik dalindamiesi patirtimi, bet ir grandiozinėje šventėje – reprezentacijoje“,- kalbėjo Laura Butėnaitė ir Remigijus Butėnas.

Dabar Butėnų šeimai priklausanti įmonė „Butenas GmbH & Co. KG“ ne tik prekiaus pirtimis, sodo nameliais, paviljonais, stoginėmis, garažais, rąstiniais namais ir poilsio namais, bet ir rūpinsis gamyba Biržuose.

„Turime 25 metų darbo patirtį ir tuo didžiuojamės. Kadaise mes stebėjome konkurentų darbą, iš jų mokėmės, o dabar juos gerokai lenkiame – dėl aukštų kokybės standartų, lankstumo gamyboje, tendencijas lemiančių naujovių ir ypatingo dėmesio klientams, tapome pirmaujančia medinių pastatų pardavimo kompanija Vokietijoje“,- kalbėjo R. Butėnas.

Jis akcentavo, kad šią savaitę švenčiamą 25 metų įmonės jubiliejų vainikavo žinia ne tik apie naują pavadinimą, bet ir naujiena, kad įmonę valdyti perima Laura Butėnaitė.

Skaitykite birželio 17 dienos „Biržiečių žodyje“ arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją (PDF). Užsisakyti galite www.birzietis.com