I. Butkevičiūtės nuotr.
Biržų krašto muziejaus „Sėla“ direktorė Edita Lansbergienė supažindino forumo svečius su Biržų pilies arsenalo įdomesnėmis ekspozicijomis.
Neseniai į Biržų pilies arsenalo salę rinkosi būrys svečių – Biržų turizmo ir verslo informacijos centras ėmėsi lyderystės – turizmo atstovai ir aplinkinių rajonų savivaldybių valdžios atstovai buvo pakviesti pasidalinti patirtimi ir pabandyti susitarti dėl aktyvesnio bendradarbiavimo turizmo srityje.

Biržai imasi iniciatyvos

Renginyje kalbėjusios turizmo specialistės negailėjo pagiriamųjų žodžių Biržų rajonui už idėją burtis Panevėžio regionui. Biržų kraštui turizmas – viena svarbiausių sričių, o krašto istorija mėgsta pasipuikuoti ir patys Biržų rajono gyventojai.

Biržų turizmo ir verslo informacijos centro turizmo vadybininkė Tolvyda Raudonikienė pristatė, kuo įdomus, patrauklus turistams Biržų rajonas. Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė Indra Drevinskaitė kalbėjo apie naujieną – sertifikuotą programą „5 kūrėjų kelias“. Šis projektas apima Panevėžio, Biržų ir Rokiškio rajonus ir žymiausius menininkus.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com