Turguje – ir bulvės, ir augalai, ir „lupatyns“

L. Bataitienės nuotr.
Verslininkas Romualdas Misevičius aprodo besikeičiantį ūkininkų turgaus vaizdą – čia tvarkoma teritorija ir kuriamos naujos paslaugos.
„Neleidžia statyti kioskelių, kaip planavau, todėl tvarkomės šiek tiek kitaip“,- atnaujinamą Biržų ūkininkų turgų aprodo šios teritorijos valdytojas UAB „Sijar“ direktorius Romualdas Misevičius.

Verslininkas jau baigia sutvarkyti turgaus aikštę – erdviame kieme patogiai prekėmis iš automobilių gali prekiauti ūkininkai, pakraščiais išdėliotose stoginėse – kiti prekiautojai. Turgaus centre pastatytas kioskelis skirtas turgaus administracijai. Pakraštyje, arčiau įėjimo, duris atvers naujas paslaugas teiksianti įstaiga, apie kurią R. Misevičius dar nenori kalbėti. „Tai bus staigmena. Kol kas nenoriu išduoti planų, bet labai gretai pranešime“,- pažada jis.

Tolėliau jau veikia vietinių vadinamas „lupatyns“ – naujų, bet „lupatyno“ kainomis, rūbų parduotuvėlė ant ratų. „Malonu, kad žmonės pastebi ir įvertina tai, kad geriname darbo sąlygas, kad gražėja aplinka ir patogiau ne tik prekiauti, bet ir pirkti“,- sako R. Misevičius. Jis planuoja nupirkti daugiau furgonų ir juose organizuoti prekybą. Kadangi negali statyti kioskelių, mat dalis turgaus įrenginių, taip pat ir paklotas asfaltas, priklauso kitai įmonei, verslininkas sukasi, kaip gali – įsigyja ir stato mobilias priekabas, kurios atstoja kioskelius.

„Daug nežinomybės dėl karantino. Tikimės, kad neuždraus prekybos, tačiau visko gali būti. Todėl su nerimu klausome pranešimų apie naujus ribojimus“,- sako verslininkas.