Т.Robinsas: “Kiekviename žmoguje miega milžinas, kurį reikia pažadinti“

Se­mi­na­ro or­ga­ni­za­to­rių nuo­tr.
T. Robinsas įkvepia milijonus žmonių žygdarbiams.
Didžiulis Vokietijos futbolo klubo “Schalke” stadionas Gelzenkirchene. 35 tūkstančiai žmonių . Tai ne futbolo rungtynės, o visos dienos motyvacinis seminaras rinkodaros specialistams, kurie atvyko iš visos Europos, kad susipažintųsu legendiniu asmenybės permainų ekspertu ir verslo treneriu Toniu Robinsu. Tarp jų – 2019 metais buvo ir “Biržiečių žodžio” korespondentas.

Išsilaisvinkite ir daugiau judėkite!

T. Robinsas moko žmones pereiti basomis kojomis per degančių anglių žarijas ir nenudegti, konsultuoja didžiųjų valstybių prezidentus ir garsiausias pasaulio žvaigždes, už privačias pamokas gaudamas milijoną JAV dolerių. Jo biografija įspūdinga, nes vaikinas iš neturtingos šeimos ir be aukštojo išsilavinimo sugebėjo tapti vienu žinomiausių pasaulio motyvatoriumi-įkvėpėju ir milijardieriumi.

Pirmiausia, ką pastebėjau, kai Tonis Robinsas išbėgo į futbolo arenos vidurį, tai puikią jo fizinę formą. Beveik 60 metų vyriškis atrodė kaip keturiasdešimtmetis ir buvo sklidinas energijos. Pagal kūno sudėjimą jis priminė legendinį aktorių Arnoldą Švarcenegerį. „Reikia nuolat judėti ir rūpintis savo kūnu. Mes gyvename visuomenėje, kuri mažai juda. Į ką šiandien panašus mūsų gyvenimas? Kaip mes patiriame traumas? Traumuojamės ne kontaktinio sporto metu, o spausdami klaviatūros mygtukus. Mes visiškai neišnaudojame savo kūno ir gyvename dėžutėse, užsisėdime, todėl pirmas dalykas, ką būtina padaryti, išsilaisvinti ir daug judėti“, – savo seminaro metu sako T. Robinsas, kuris kasdien neria į ledinį vandenį. Beje, kai šalia nėra tinkamo vandens telkinio, jis naudojasi kriokamera (šalčio kamera).

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/