Tėvus suerzino mokyklos atstovų pasiteisinimai

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Antradienį dėl elektros trikdžių ir snygio Vabalninko Balio Sruogos gimnazijoje vyko nuotolinis ugdymas. Tai papiktino kai kuriuos dirbančius tėvus.
Antradienį, kuomet Biržų ir kitus aplinkinius rajonus užklojo sniegas, ir dalis gyventojų liko be elektros, į redakciją kreipėsi pasipiktinusi vabalninkietė mama, pasak kurios, Vabalninko Balio Sruogos gimnazija ieško priežasčių, kad tik neužsiimti su vaikais. Ugdymo įstaiga „Biržiečių žodžiui“ pateikė ir savo paaiškinimą.

Nepagalvota apie dirbančius tėvus

Į redakciją skambinusi moteris pasakojo, kad antradienio ryte ją labai supykdė informacija, jog tądien Vabalninko gimnazija nedirbs, nes nėra elektros. Moteris nesuprato, kodėl nepagalvota apie dirbančius tėvus, kur jiems reikia padėti savo vaikus, nejaugi gimnazija nesugalvoja, kaip užsiimti su vaikais, kai nėra elektros? Negi dėl to nutrūksta mokymosi procesas?

Taip pat ją suerzino ir dar vienas pasiteisinimas, kad mokyklinis autobusas nevažiuos į kaimus dar ir dėl snygio. „Bet juk žiemą tai dar ne tiek prisninga... Gal mokytojai sugalvojo pasidaryti išeiginę ir rado progą?“- su ironija kalbėjo mama.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com