Tarybos narė pareiškė apie pasitraukimą iš tarybos

Asmeninio albumo nuotr.
Tarybos narė Edita Čepokienė teigė pasitraukianti iš darbo taryboje, nes negali pakęsti tokio "kolegų" spaudimo ir skundimų.
„Aš su tokia komanda Savivaldybės taryboje nedirbsiu ir nebijau tai viešai pasakyti. Turite suprasti, kad tai, kas vyksta, nėra gerai ir aš tokios tarybos veiklos ataskaitos tvirtinti negaliu ir nenoriu“,- pareiškė Savivaldybės tarybos, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Biržų skyriaus narė Edita Čepokienė.

Skatino verslą ir... apskundė

Savivaldybės tarybos opozicinei valstiečių partijos frakcijai priklausanti E. Čepokienė, vadovaujanti Pačeriaukštės bendruomenės centrui ir rajono bendruomenių asociacijai, apie pasitraukimą iš tarybos ir partijos gretų pareiškė po to, kai valdančiosios frakcijos atstovai dėl jos pradėjo rašyti skundus įvairiausioms institucijoms.

Politikai dėl aktyvios visuomenininkės E. Čepokienės veiklos kreipėsi į Savivaldybės Etikos komisiją dėl to, kad vadovaujanti Pačeriaukštės bendruomenės centrui, kuris įgyvendino per Biržų krašto VVG finansuotą projektą „Mobilus SPA“ ir, įsigijęs masažinių lovų, keturias iš jų išnuomojo Šiaulių rajone įkurtai įmonei, kurios vadovė yra E. Čepokienė. Suabejota, ar ji nesupainiojo viešųjų ir privačiųjų interesų. Tačiau užuot situaciją aiškintųsi patys tarybos nariai, Savivaldybės tarybos valdančioji koalicija raštu kreipėsi į įvairias komisijas, kurios ėmėsi tyrimo.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/