Tarp stipriausių pasaulio ugniagesių – biržiečiai

VPGT nuotr.
Biržų Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai Romualdas Vilimas (trečias iš dešinės) ir Marius Gasparėnas (antras iš dešinės) kartu su Lietuvos rinktine tapo geriausi visame pasaulyje.
JAV vykstančiame Pasaulio stipriausiojo ugniagesio čempionate Lietuvos ugniagesių rinktinė iškovojo pirmąją vietą ir tapo stipriausia pasaulyje.

„Tai pati didžiausia Lietuvos stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų rinktinės pergalė“, – džiaugėsi Lietuvos rinktinės vadovas Andrius Ašmontas.

Du rinktinės nariai – biržiečiai, Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai Romualdas Vilimas ir Marius Gasparėnas.

Lietuviai aukso medalius iškovojo komandinėje estafetėje, kurios sudėtyje buvo R. Vilimas. Biržietis buvo vienas greičiausių ir stipriausių geriausios komandos kategorijoje, kurioje taip pat iškovotas auksas. Mišrioje komandinėje estafetėje, kurią sudaro dvi moterys ir trys vyrai, lietuviai tik per plauką nusileido JAV komandai pusfinalyje ir iškovojo bronzos medalius. Estafetėje dalyvavo ir M. Gasparėnas, kuris taip pat iškovojo trečiąją vietą tandemų rungtyje.