Naujausios
Lietuvos ugniagesių rinktinė skrido į JAV, kad išsiaiškintų, kas šiemet pelnys stipriausių pasaulyje ugniagesių titulą. Dalase vykusiame čempionate lietuvių komanda dar kartą parodė, ko yra verta – grįžo su pasaulio čempionų titulu ir įvairių spalvų medaliais atskirose rungtyse.
Lietuvos vyrų rinktinė, pusfinalyje įveikusi nuolatinę varžovę – Ukrainos komandą, finale nepaliko vilčių JAV Montgomerio komandai ir iškovojo aukso medalius (L. Leonavičius, J. Višnevski, G. Samauskis, R. Lindenis ir R. Vilimas).
Mišrios estafetės (2 moterys ir 3 vyrai) finale lietuviai taip pat nugalėjo aiškiais favoritais laikytą ir jau čempiono titulą besimatavusią JAV St. Lucie County komandą.
Taip pat rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė ir Pasaulio čempionais tapo vyrų per 40 metų rinktinė (R. Balčiūnas, A. Ašmontas, M. Gasparėnas, R. Viskontas, E. Krivickas).
Bronzos medaliais pasipuošė dvi Lietuvos estafečių komandos: Lietuvos mišri komanda (M. Gasparėnas, E. Litwin, M. Dūda, D. Gideikaitė, ir R. Viskontas) ir pirmą kartą suburta Lietuvos moterų komanda.
Lietuvos tandemai taip pat šlavė pakylas – sidabro medalius „Open'' mišrioje kategorijoje iškovojo – M. Gasparėnas ir E. Litwin, vyrų iki 40 kategorijoje – L. Leonavičius ir R. Vilimas.