Svarstytas Medeikių mokyklos pastatų panaudojimas

B. Petkevičiūtės nuotr.
Priimtos rekomendacijos dėl Medeikių mokyklos panaudojimo

Antradienį Biržų rajono savivaldybėje vyko posėdis dėl Medeikių mokyklos pastatų, esančių Medeikių kaime, Biržų g. 39, panaudojimo. Priimtos rekomendacijos bus pateiktos Biržų raj. savivaldybės merui.

Posėdyje dalyvavusi tarybos narė Irutė Varzienė abejojo susirinkimo prasme: klausė darbo grupės pirmininko tarybos nario Daliaus Drevinsko, kokia yra administracijos pozicija. Teigė girdėjusi gandus, kad dėl pastatų jau viskas seniai nuspręsta, domėjosi, kiek šiuo klausimu yra svarbi komisijos nuomonė. Posėdžio metu ekrane buvo pateiktos Medeikių pagr. mokyklos ir ,,Vaiko užuovėjos‘‘ pastatų būklės nuotraukos. Buvo svarstoma Parovėjos seniūniją perkelti į Medeikių pagrindinės mokyklos pastatą, o dalį patalpų skirti mokyklai, vaikų dienos centrui „Vaiko užuovėja“, bibliotekai, medicinos punktui, vaikų darželiui ir valgyklai. Darbo grupės nariams iškėlus klausimą, ar vaikų dienos centrą perkėlus į mokyklą nebus prarastos lėšos, gautos jo įrengimui, Strateginio planavimo ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistė Jolanta Vaitkevičienė patikino, kad jeigu viskas bus atlikta laiku ir patalpos atitiks keliamus reikalavimus, lėšos prarastos nebus.

„Vaiko užuovėjos“ pastatus ir Parovėjos seniūnijos pastatą planuojama parduoti viešame aukcione arba, įvertinus jų būklę, pritaikyti kitoms reikmėms.