Supjaustyto dujų baliono detektyvas atskleidė senus kaimynystės sopulius

V. Kerienės nuotr.
Savo nuosavo namo kieme persipjovęs buitinį dujų balioną ir planavęs pagaminti iš jo šašlykinę biržietis užsitraukė daugiabučio namo gyventojų nemalonę.
Biržiečio noras pasigaminti šašlykinę iš dujų baliono sukėlė ant kojų ugniagesių tarnybas ir kaimynų pasipiktinimą. „Tai nejaugi mieste galima daryti ką tik nori? Rūkyti mėsą, kai gardus dūmelis keliauja tiesiai pro daugiabučių langus? Pjaustyti dujų balionus ir dar kalti nuo ryto? Gal ir darbštumui yra ribos?“ – klausė pasipiktinę Biržų miesto Vytauto gatvės gyventojai.

Nepatinka kvapai... nei rūkytos mėsos, nei šašlykų

Biržuose, Vytauto gatvės 39C daugiabučio gyventojas anonimiškai kreipėsi į redakciją klausdamas, ar liepos 28 dieną laikraštyje „Biržiečių žodis“ straipsnyje „Pjaustė dujų balioną“ paminėtas asmuo buvo nubaustas. „Negi tas dujų balionų pjaustytojas, sukėlęs ant kojų ugniagesių tarnybą ir pasėjęs bendruomenėje sumaištį bei baimę, liko nenubaustas?“- domėjosi skaitytojas.

Jis teigė, kad nuo balionų pjaustytojo kenčia jau ne vienerius metus. „Jis yra meistras. Viską pats daro, stato, kala... Nuo pavasario šašlykus kepa. Dabar jau įsigudrino ir mėsos gaminius rūkyti, o dūmai eina į mūsų namą. Mano buto langai yra į kiemo pusę, tai meistrelio dūmai sklinda tiesiai man“, – pasakoja „Biržiečių žodžio“ skaitytojas, pasiguodęs, jog negali praverti lango ir įleisti tyro oro gūsio.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com