Sukčiai senjorei įbruko „katę maiše“?

B. PETKEVIČIŪTĖS nuotr.
Biržuose vėl pasirodė automobilis latviškais numeriais, kuriuo keliaujantys rusakalbiai patikliems senjorams už dešimtines bruka juodus maišus su neaiškiu turiniu.
Į redakciją paskambinusi biržietė Reda, sakė norinti įspėti pagyvenusius biržiečius, kad būtų atsargūs ir neįkliūtų į sukčių pinkles.

Pamatė atsitiktinai

Moteris papasakojo apie įvykį, kurį iš savo balkono stebėjo praėjusio penktadienio popietę. Reda balkone džiaustė skalbinius ir pamatė, kaip prie gatve einančios moters sustojo tamsiai žalios spalvos senas automobilis. Automobilio modelio Reda sakė nepamenanti, tik pastebėjo, kad jo registracijos numeriai latviški, už vairo sėdėjo moteris, o keleivio pusėje – vyras. Jis praeivę ir užkalbino.

“Girdžiu, kad rusiškai pagyvenusios moters vyras klausia kelio į Panevėžį. Ši ėmė jam aiškinti, kaip ten nuvažiuoti, tačiau, neva, kad būtų patogiau išsiaiškinti, vyriškis išlipo iš automobilio, kuris sustojo tiesiai po mano balkonu. Tuomet jis pradėjo iš automobilio traukti didelius juodus šiukšlių maišus, kurie buvo kažko prigrūsti ir užrišti“,- „Biržiečių žodžiui'' pasakojo Reda. Pasak įvykio stebėtojos, jai buvo sunku išgirsti ką vyras rusiškai pagyvenusiai praeivei „porina“.