Sudegę tualetai Vėjo gatvės gyventojus varo į neviltį: "patogumų"– dar mažiau“

Ž, Maniko nuotr.
Biržų miesto Vėjo gatvės gyventojai nusivylę – ir taip tenka gyventi be jokių patogumų, o praėjusią savaitę supleškėjus trims mediniams tualetams, situacija tapo išvis graudi.
Po kelerių metų pertraukos, Biržų miesto Vėjo gatvės gyventojams – neramios naktys. Prie vadinamųjų „barakų“ praeitą savaitę sudegė trys lauko tualetai. Gyventojai su nerimu spėlioja – ar tai nebus siautėjančių padegėjų darbas?

Nelaimė ar tyčinis padegimas?

Praeitą trečiadienį Biržuose, Vėjo gatvėje, sudegė trys lauko tualetai, kuriais naudojasi daugiabučio medinio namo gyventojai. Po gaisro kalbinti Vėjo gatvės gyventojai „Biržiečių žodžiui“ sakė jaučiantys baimę.

“O kas, jei kiltų gaisras naktį, kai visi miega? Juk iki baisios nelaimės – tik akimirka“,- nerimavo gyventojai. Jie sakė numanantys, kas galėjo piktybiškai padegti tualetus. Jų teigimu, vienas, ne kartą teistas asmuo, kuris kažkada buvo padegęs kelis pastatus, neva „šlitinėjo“ aplink namą su „kanistrėliu neaiškaus skysčio“, greičiausiai benzino.

„Baisu net pagalvoti, trūko tik akimirkos ir būtų užsidegę šalia stovintys sandėliukai su žiemai paruoštomis sausomis malkomis. Gerai, kad vėjas buvo ne į daugiabučio pusę – tai būtų čia visiems kliuvę... Dabar baisu, visą naktį akių nebesumerkėme, bijojome, kad dar ko nepadegtų“- apie savo baimes kalbėjo vietiniai gyventojai.

„Nesuprantu, kodėl to padegėjo neuždaro? Juk ne pirmą kartą čia gaisrai kyla“,- piktinosi kito, šalia esančio daugiabučio gyventoja.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com