Sudaryta sporto salės statybos darbų sutartis

Ž. Maniko nuotr.
Jau pasirašyta sutartis dėl Biržuose būsimo Sporto ir sveikatingumo komplekso sporto salės statybos darbų, kuriuos atliks UAB „Infes“ už maždaug 11,5 mln. eurų.
Pasirašyta sutartis dėl Biržų sporto ir sveikatingumo komplekso sporto salės statybos darbų, kuriuos atliks konkursą laimėjusi, mažiausią darbų kainą pasiūliusi UAB „Infes“. Sutartyje nurodyta, kad darbai turi būti atlikti per penkerius metus, o jų kaina – 11 490 485 eurai. Projektas bus finansuojamas iš Valstybės investicijų programos ir savivaldybės lėšomis.

Dviejų aukštų salė

Pirmajame būsimos sporto salės pastato aukšte bus įrengta erdvė kavinei, medicinos punktui, sporto inventoriaus sandėlys, persirengimo patalpos su tualetais ir dušinėmis. Taip pat numatyta treneriams skirta patalpa ir universali sporto salė, kurioje – trys treniruočių aikštelės krepšiniui arba viena aikštė krepšiniui, rankiniui, badmintonui, žolės rieduliui, su 600 vietų teleskopinėmis žiūrovų tribūnomis.

Antrajame pastato aukšte suprojektuota treneriams skirta patalpa, trys sporto inventoriaus patalpos, kovos menų, treniruoklių ir aerobikos salės, trijų takelių 50 metrų bėgimo maniežas su šuoliaduobe, administracinės patalpos, VIP ložės, komentatorių ložė ir sanitariniai mazgai.

Kiti įsipareigojimai

Konkursą laimėjusi įmonė taip pat įsipareigojo pastato rūsyje įrengti technines patalpas, sanitarinių mazgų bloką, skirtą žiūrovams, boulingo klubo patalpas. Taip pat parengti darbo projektą, atlikti sklypo sutvarkymo darbus, kadastrinius matavimus bei parengti kadastrinių matavimų bylas, išpildomuosius brėžinius, atlikti pastato energinio naudingumo sertifikavimą ir parengti statybos užbaigimui reikalingus dokumentus.

Kas jau padaryta?

Jau atlikti šie Sporto ir sveikatingumo komplekso pirmojo etapo statybos darbai: pastatyta viena teniso, viena vaikų žaidimų, dvi universalios sporto aikštelės. Įrengtos dvi automobilių stovėjimo aikštelės, pagal kurias veda nauji pėsčiųjų takai, taip pat įrengti apšvietimo bei paviršinių nuotekų tinklai.