Su kaupu išsipildžiusi sesių svajonė

Asmeninio albumo nuotr.
Biržietės sesės Eglė ir Ieva Strautininkaitės visur kartu – sėdėjo viename mokyklos suole, lankė tuos pačius būrelius, dabar studijuoja viešąją komunikaciją ir įkūrė rūbų parduotuvę.
Jaunos, ambicingos, veiklios, stilingos ir verslios – taip galima apibūdinti biržietes sesutes Eglę ir Ievą Strautininkaites. Viešosios komunikacijos studijas kremtančios merginos derina bakalauro darbo rašymą su verslu – Žemaitės gatvėje įkūrė rūbų parduotuve „The sisters labels boutique“.

Identiškai panašios

Eglė ir Ieva yra dvynės, panašios lyg du vandens lašai. Merginos juokiasi, kad juodviejų amžius skiriasi tik penkiolika minučių.

Pašnekovės teigia mokyklos laikais identišku panašumu nesinaudojusios, tėvams, draugams, mokytojams išdaigų nekrėtusios ir viena nuo kitos neatsiskyrusios, nes taip – kur kas drąsiau.

„Mes nuo mažens buvome aktyvios, lankėme pačius įvairiausius būrelius, baigėme muzikos mokyklą, sporto mokyklą – lengvąją atletiką, šokius, netgi chorą lankėme, savanoriaudavome. Noras visur dalyvauti buvo labai didelis, kartais net mokslai dėl to nukentėdavo, bet svarbiausia, kad visur eidavome abi“, – pasakojo sesės.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/