Su Biržų Pašto karveliais kovoję vyrai skelbia: reketininkai atlikinėjo saugumiečių užduotis ir tyčia kurstė neramumus visoje Lietuvoje

Dailiaus Dargio archyvo nuotr.
Anot Dailiaus Dargio, Bir­žams vis dar sun­ku nu­si­mes­ti Paš­to kar­ve­lių eti­ke­tę.
Apie vieną paslaptingiausių visų laikų Lietuvos gaujų – Biržų Pašto karvelius net ir šiandien mažai žinoma. Tačiau „Biržiečių žodžio“ skaitytojams pateikiame daug naujų ir netikėtai atrastų faktų.

Nusikratė etiketės, bet...

Gerai informuoti šaltiniai sako, kad buvę gaujos nariai emigravo į Jungtines Amerikos Valstijas arba galiausiai – prasigėrė, perdozavo nuo narkotikų bei numirė, ar netgi krito tarpusavio karuose. Bet yra ir tokių praeityje žinomų Biržų gangsterių, kurie šiandien sėkmingai figūruoja nekilnojamojo turto versle ir net bando dalyvauti skandalingai pagarsėjusių politinių junginių veikloje.

Nors šiandien Biržai nusikratė tamsios Pašto karvelių etiketės, bet vis dar nepritraukia potencialių verslo grupių ir investuotojų dėmesio. Niekas čia nenori steigti nei naujų pramogų ar sveikatingumo centrų, o jaunimas vis dar linkęs išvykti uždarbiauti į Lietuvos emigrantų pamėgtas šalis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/