Socialinio paslaugų centro direktoriaus konkursas žadina intrigą

BŽ nuotr.
Biržų raj. savivaldybės mero Vyto Jarecko teigimu, jokie žmonės vadovo vietai negali būti numatyti – dalyvauti konkurse kviečiami visi norintys.
Iš Biržų Socialinių paslaugų centro (SPC) direktoriaus pareigų pasitraukus Eividui Šernui, laukiama naujo vadovo. Sklinda kalbos, kad toks yra jau numatytas, tačiau savivaldybė tai neigia: konkursas vyks skaidriai. Centrui laikinai vadovauja direktoriaus pavaduotoja Sigita Stapulionytė. Šios pareigos jai ne vienintelės: be pavaduotojos ir laikinos vadovės darbo, ji atlieka ir socialinės darbuotojos funkcijas.

Savo kandidatūros kelti neketina

Biržų SPC S. Stapulionytė dirba nuo 2007-ųjų metų, taip pat ketvirtus metus yra direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams. Šiuo metu jai yra pavesta ir laikinai eiti direktoriaus pareigas kol konkurso būdu bus paskirtas naujas vadovas.

Pati S. Stapulionytė teigia į direktoriaus pareigas nekandidatuosianti: „Neplanuoju, nes manau, kad yra stipresnių kandidatų už mane. Tik norėtųsi, kad naujas žmogus būtų ne iš mūsų rato, tai leistų į viską pažvelgti nauju kampu.“

Paklausta, kaip dabar sekasi susitvarkyti su naujomis atsakomybėmis, S. Stapulionytė teigia:

-Niekas nepasikeitė, tik tenka daugiau darbo, atsakomybės ir įsigilinimo į naujus dokumentus.

Socialinės paramos skyriaus vedėjo K. Knizikevičiaus nuomone, visų S. Stapulionytei pavestų pareigų vykdymas yra užtikrinamas:

-Manau, kad visi laikinai vadovei paskirti darbai yra pilnai vykdomi. Savarankiško gyvenimo namuose žmonės puikiai ir patys savimi pasirūpina, o prireikus pagalbos, jiems talkina ten dirbančios moterys.

Toliau skaitykite elektroninėje laikraščio versijoje (PDF 3 Eur/mėn.) http://old.skrastas.lt/subscription2/form.php?paper_type=E