„Smokie“ rokeriai laukia pasirodymo Kilučiuose: domisi Biržais ir jau žino, ko pirmiausia paragaus

„Smokie“ nuotr.
Kitų metų birželį Biržuose, Kilučiuose, koncertuosiantys legendinės roko grupės „Smokie“ nariai nekantrauja aplankyti Biržus ir... paragauti biržietiško alaus.
Kitų metų birželio 10 dieną Kilučiuose įvyks legendinės britų roko grupės „Smokie“ koncertas. Du grupės nariai – bosistas, pritariantysis vokalas Terry Uttley, kuris laikomas vienu iš „Smokie“ įkūrėjų, ir klavišininkas Martin Bullard, grupės dalimi jau esantis daugiau nei tris dešimtmečius, „Biržiečių žodžiui“ atskleidė savo sėkmės paslaptis, mėgstamiausias dainas ir..., kad labai nekantrauja paragauti biržietiško alaus.

Biržiečiai labai laukia kitų metų, kada Kilučiuose išvys legendinius „Smokie“ atlikėjus ir išgirs viso pasaulio hitais tapusias Jūsų grupės dainas. Lietuvoje Jūs – ne pirmą kartą. Ar laukiate viešnagės Biržuose?

Terry Uttley: Nuostabu, kad mes vėl turime galimybę rengti pasirodymus. Mūsų neseniai vykęs koncertas Islandijoje buvo surengtas po 18 mėnesių pertraukos ir visa tai – dėl pandemijos. Todėl labai laukiame kitų metų birželio, kada koncertuosime biržiečiams, nes Lietuva, kaip šalis, mums visada patiko.

Martin Bullard: Aš visada džiaugiuosi atvykdamas į Lietuvą, nes atmintyje įstrigę geriausi prisiminimai ir įspūdžiai, patirti čia koncertų metu. Jūsų publika yra nuostabi.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Apie „Smokie“

Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinti britų roko grupė „Smokie“ skaičiuoja jau 57 gyvavimo metus. 1964 metais susikūrusi grupė sukūrė hitus, kurie charizmatiškus rokerius išgarsino visame pasaulyje. Klausydama populiariausių jų dainų „Living next door to Alice“, „If you think you know how to love me“, „I'll meet you at midnight“ užaugo ne viena karta. Nors per ilgus gyvavimo metus grupės sudėtis keitėsi, bet populiarumo garsieji rokeriai neprarado iki šiol. Jų planuose – šimtas pasirodymų ir naujų albumų įrašymas. Šiuo metu „Smokie“ penketuką sudaro bosistas, vokalistas Terry Uttley, klavišininkas Martin Bullard, būgnininkas Steve Pinnell, pagrindinis gitaristas, vokalistas Mick MacConnell ir gitaristas, pagrindinis vokalas Pete Linkoln.