Skurs­tan­čios se­no­lės pa­gal­bos šauks­mas buvo išgirstas

Simonos Janulienės nuotr.
Birutę Bizienę pradžiugino jos problemoms neabejingų žmonių gerumas – parūpinta ir malkų, ir maisto.
Praėjusį antradienį rašėme apie Satkūnų kaime nepritekliuje, iš 143 eurų pensijos, gyvenančią aštuoniasdešimtmetę Birutę Bizienę, kuri skundėsi neturinti malkų, o kartais ir maisto. Liūdna senjorės istorija sujaudino „Biržiečių žodžio“ skaitytojų širdis, todėl žmonės suskubo senolei padėti.

Aprūpino maistu

Socialiniame tinkle „Facebook“ buvo suburta iniciatyvinė grupė, skirta B. Bizienei padėti, o šios iniciatyvos sumanytoja biržietė Simona Janulienė pasakojo, kad perskaičiusi straipsnį apie skurstančią senolę, nusprendė ją aplankyti ir pasikalbėti, išsiaiškinti, kokios pagalbos labiausiai reikėtų.

„Gailėti – viena, o imtis veiksmų – visai kas kita. Sulaukiau daugybės žinučių ir komentarų. Vieni žmonės norėjo prisidėti pinigais, kiti – daiktais... Nusprendžiau, kad geriausia būtų močiutei pagelbėti maisto produktais ir higienos priemonėmis. Labai dėkoju tiems, kurie manimi pasitikėjo ir perdavė man pinigus. Už surinktą pinigų sumą močiutei pavyko nupirkti maisto visam mėnesiui. Paėmėme ir higienos, skalbimo priemonių, ėdalo katėms. Kelios Biržų rajono moterys pasisiūlė aprūpinti močiutę daržovių atsargomis, konservais – jų užteks visai žiemai. O vienas biržietis pasisiūlė produktus surinkti ir pristatyti močiutei“, – sakė S. Janulienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/