Šiurpusis Helovino miestelis Kirkiluose jau laukia lankytojų

B. Petkevičiūtės nuotr.
Nuo šiandien iki lapkričio 6 dienos pradeda veikti Helovino miestelis Kirkiluose, kuris šiemet dar baisesnis ir didesnis. 1000 moliūgų, šmėklos ir vaiduokliai, baisiausius siaubo filmus primenantys garsai drąsiausiųjų lankytojų atmintin įstrigs ilgam.
Tūkstantis moliūgų, kraupioji Frankenšteino laboratorija gravitaciniame name, kankinių narvai, šmėklos, vaiduokliai ir trijų kilometrų ilgio apšvietimas – visa tai bus galima rasti jau nuo šiandien Kirkilų pramogų parke įkurtame Helovino miestelyje.

Idėja pasiteisino

Pernai rudenį Kirkilų parko šeimininkai surengė tikrą Helovino šmėklų puotą, į kurią skubėjo tūkstančiai lankytojų iš visos Lietuvos. Jau tada išradingomis pramogomis ir šiurpiais kūriniais minias pritraukęs parkas pagarsėjo visoje Lietuvoje. Tačiau šiemet parko šeimininkai senų idėjų atsisakė ir šiemet sukūrė dar įspūdingesnį ir dvigubai didesnį Helovino miestelį, kuris jau sulaukė smalsuolių dėmesio dar iki atidarymo – žmonės iš įvairių Lietuvos miestų skambino parko šeimininkams ir teiravosi, kada jau bus galima baisųjį miestelį aplankyti.


Miestelis – drąsiausiems ir silpnesnių nervų

Pasižvalgyti po Helovino miestelį šiemet bus galima ilgiau – jis sudarytas iš dviejų skirtingų teritorijų. Viena iš jų skirta patiems drąsiausiems: Frankenšteino laboratorija virtęs gravitacinis namas, iš kurio, šmėklų apsuptas takas nuves į parką, kuriame pasitiks vaiduokliai. O nežinia iš kurio kampo išlys ir gyvi numirėliai... Kita zona skirta ne tokiems drąsiems lankytojams arba vaikams. Joje bus galima išvysti gigantišką vorą, juodąsias raganas ir įspūdingą moliūgų labirintą. Mažieji taip pat turės galimybę pažaisti „šieno boulingą“ ar išradingai specialiose lentelėse varžytis kryžiukų-nuliukų žaidime.


Ruošėsi nuo vasaros

Kirkilų pramogų parkas – vienas pagrindinių turistų taikinių vasarą. Tačiau, šiltajam sezonui pasibaigus, parko šeimininkai, pusbroliai Deividas ir Mindaugas Simėnai „užmigdyti“ parką žiemos miegu neketino. Helovinui šeimininkai, žmonų ir darbuotojų padedami ruošėsi jau nuo vasaros. Helovino miesteliui buvo atvežta apie tūkstantis moliūgų, išraizgyta trys kilometrai lempučių, sukurta daugiau nei 200 šmėklų. D. Simėnas „Biržiečių žodžiui“ pasakojo, kad vienos šmėklos galvos „pagaminimas“ užtruko apie 5 valandas, o jas dar reikėjo aprengti ir kiekvieną įkurdinti savoje vietoje. Prie miestelio įkūrimo prisidėjo dešimt darbuotojų.


Veiks tris savaites

Šiurpinantį Helovino miestelį jau galima aplankyti šiandien, nuo 15 iki 22 val. Lankytojai šiomis valandomis bus laukiami kasdien, iki lapkričio 6 dienos. Parko savininkai draugiški ir naminiams gyvūnėliams, kurie kartu su jų šeimininkais taip pat laukiame miestelyje. Išankstinė registracija į Helovino miestelį nereikalinga, bilietai įsigyjami atvykus į vietą. Norintiems pamatyti visą miestelį ir patirti ilgai išliksiančius įspūdžius, bilietas kainuos 9 Eur, norintiems apsilankyti tik parke ir laboratorijoje – 6 Eur., o vien tik Siaubo name – 3 Eur. , vaikams iki 6 metų įėjimas nemokamas. Miestelyje veiks dešimt prekybinių palapinių, tad Helovino lankytojai alkani ir ištroškę tikrai neliks.
 

Užs. 8727