Seniūnų rūpesčiai – kova su miškovežiais, chuliganais, šiukšlintojais ir... varnomis

V. Leščinskienės nuotr.
Vabalninko seniūnijos seniūnas Laimutis Braždžionis stebisi, kodėl verslas ir pinigai yra svarbiau nei žmogiškumas – miško vežėjai kelius taip sugadina, kad mokyklinis autobusas neprivažiuoja vaikų paimti.
Orams pavasarėjant, vienas sezonines problemas seniūnijose keičia kitos. Ne išimtis ir Vabalninko seniūnija. Jei po snygio tenka rūpintis šaligatvių ir kelių valymu, tai esant polaidžiui reikia skubėti tramdyti kelius sunkiasvorėmis mašinomis daužančių vežėjų.

Nebeprivažiuoja mokyklinis autobusas

Antradienio popietę Vabalninko seniūnijos seniūnas Laimutis Braždžionis skubėjo į Muimeliškių kaimą – buvo gautas gyventojų skundas, kad miškininkai tiek išmalė seniūnijai priklausantį kelią, jog nebeišvažiuoja mokyklinis autobusas.

„Gerai, kad važiuojame su visureigiu, nes lengvoji čia tikrai „pasikabintų“,- sako seniūnas. Atvykęs jis rado ir pačius miško darbininkus. Šie bandė išsisukinėti aiškindami, kad dirbti tokiu oru jiems liepta įmonės vadovybės, teisinosi, kad jie – tik darbuotojai, privalantys klausyti nurodymų... ir išvis – kad atvažiavo visai pro kitą pusę, esą kelias jau buvo išvažinėtas. Nors tose vietovėse, pasak seniūno, paskutiniu metu nedirbo jokia kita miškų kirtimu užsiimanti bendrovė, o kelias išmaltas iš abiejų pusių.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/