J. Grubinskaitės nuotr.
Kirdonėlių kaimo gyventojas Audrius Drabulis pyksta ant seniūnijos už nenuvalytą kelią į jo sodybą – gal dabar sniegas nutirps, tačiau pasnigus problema kartosis, todėl vyras ryžtingai nusiteikęs kreipsis net į Seimą.
Antradienį į redakciją paskambinęs Kirdonėlių kaimo gyventojas Audrius Drabulis piktinasi, kad seniūnija užuot pasirūpinusi kelio nuvalymu, pasiūlė vaikus į mokyklą vežti... rogutėmis. Vyras pyksta, kad dėl užpustytų kelių jo vaikai kelias dienas negalėjo lankyti ugdymo įstaigos, o jis pats nenuvyko į darbą.

Vaikus siūlo nuvežti rogutėmis

Praeitą savaitę žiemužė pribėrė biržiečiams sniego tiek, kad ir vėl užpustė kelius, o vėliau, atšilus orams, sniegas virto šlapia, sunkiai išvažiuojama pliurza. „Skambinu Pabiržės seniūnei, prašiau, kad nuvalytų kelią, o ji man pasiūlė... rogutes. Ar tai ne pasityčiojimas? Ir taip – kiekvieną žiemą“,- piktinosi skaitytojas, auginantis dvi ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus atžalas.

A. Drabulis pasakojo, kad iki artimiausio nuvalyto kelio reiktų bristi nemažą kelio atkarpą, bemaž 800 metrų. „Tai kada mums tuos vaikus kelti? Vieną tempsi su rogutėmis, o kitas bris per pusnis ir pamokose sėdės šlapias? Nesąmonė kažkokia“,- širdo Kirdonėlių kaimo gyventojas. Kai nebūna sniego, vaikus mokyklinis autobusas paima tiesiai iš kiemo, todėl nebūna jokių problemų.

„Aš ir pats dirbu Biržuose, savo mašinos neturiu, tai autobusu važinėju. Bet kelias dienas darbe nebuvau, nes prižiūrėjau vaikus. Aišku, kad darbdavys nepatenkintas. Baisu, kad ateisi vieną dieną į darbą ir tavo vietoje jau dirbs kitas žmogus“,- kalbėjo A. Drabulis. Vyras tikino nusiteikęs ryžtingai – jei reikės, kreipsis net į Seimą, bet kelią seniūnija privalės valyti. „O jeigu mums prireiks kviestis greitąją medicinos pagalbą, kaip jai privažiuoti?“- retoriškai klausė pašnekovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com