J. Grubinskaitės nuotr.
Grupelė labdaros ir paramos fondo „Vilties šviesa“ savanorių: Goda, Melita, Estela, Saulė, Rokas, Andrėja, dienos centro darbuotoja Rūta Berlinskienė, įkūrėja Vera Šnarienė ir Rugilė dar svarsto, kur išvyks pramogauti – tai motyvacija ir kitą kartą aktyviai dalyvauti gerumo akcijose.
Savaitgalį didžiuosiuose Biržų prekybos centruose vyko pavasarinė „Maisto banko“ akcija, kuri Lietuvoje organizuojama jau 34-ąjį kartą. Tradiciškai parduotuvėse paramą stokojantiems rinko „Maisto banko“ suburtos šešios vietos nevyriausybinės organizacijos, o joms padėjo savanoriai.

Aukotojų skaičius didėja

Biržuose akcija vyko šešiuose prekybos centruose. Jų prieigose ateinančius pirkėjus pasitiko savanoriai, dalinantys skrajutes ir kvietė aukoti stokojantiems. Pasak labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ Panevėžio regiono vadovės Justinos Tubienės, biržiečiai buvo kviečiami aukoti skirtingoms bendruomenėms.

„Iš viso surinkta 3325 vnt. maisto produktų, akcijoje dalyvavo 70 savanorių ir 1290 aukotojų. Lyginant su rudenine akcija, Biržuose aukojusių žmonių skaičius išaugo 5,86 procento“, – komentavo J. Tubienė.

„Biržiečių žodis“ pakalbino labdaros ir paramos fondo „Vilties šviesa“ įkūrėją Verą Šnarienę, kuri sutiko pasidalinti mintimis apie tai, kaip fondo savanoriams sekasi dalyvauti akcijose, su kokiais iššūkiais susiduria ir kokias pamokas išmoksta.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/