Rezervacijos bilietai pasiteisino

Kultūros centro nuotr.
Rezervacijos mokestis nemokamiems renginiams Biržų kultūros centre pasiteisino – Vasario 16-ajai skirtą koncertą stebėjo pilna salė žmonių ir, anot įstaigos vadovo Romo Lesevičiaus, nebuvo nė vieno žmogaus, kuris į salę netilptų.
Praeitame savivaldybės tarybos posėdyje buvo pritarta Biržų kultūros centro direktoriaus Romo Lesevičiaus siūlymui dviem eurais įkainoti nemokamus renginius, vykstančius centre. Toks rezervacijos mokestis sugalvotas po to, kai vasarą pasipylė žmonių skundai, esą atėjus į nemokamą renginį, visos vietos salėje jau būna užimtos, tad žmonės lieka už durų...

Ši idėja sukėlė daug diskusijų – vieni savivaldybės tarybos nariai siūlė mokestį sumažinti iki vieno euro, kiti stebėjosi, kad už nemokamą renginį reikia susimokėti, todėl siūlė jokio mokesčio neimti. Siūlymui įvesti dviejų eurų rezervacijos mokestį buvo pritarta.

Praėjusią savaitę Kultūros centre įvykęs nemokamas koncertas, skirtas Vasario 16-ajai, parodė, kad idėja pasiteisino. Tai patvirtino įstaigai vadovaujantis R. Lesevičius.

“Viskas labai sklandžiai praėjo. Susilaukėme padėkų iš žmonių, kad pagaliau išsprendėme šią problemą. Žmonės džiaugėsi, tad džiaugiamės ir mes“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė direktorius.

Anot jo, į koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, susirinko pilna salė žiūrovų. “Galiu sakyti, kad tikrai nebuvo nė vieno žmogaus, kuriam renginyje neliko vietos. Nebuvo nei jokių grūstynių, nei peštynių, viskas savo laiku. Tad sprendimas pasiteisino šimtu procentų“,- patikino R. Lesevičius.

Jis pridūrė, kad dauguma žmonių vietas rezervavosi iš anksto, susimokėję naująjį – 2 eurų – mokestį. O tie, kurie to nepadarė, rezervacijos bilietą nusipirko centre, prieš pat koncertą, nes laisvų vietų dar buvo likę. Iki kito nemokamo renginio Kultūros centre dar liko laiko – jis vyks tik gruodžio mėnesį, didžiųjų metų švenčių metu.