Restauruota J. Janonio aikštė – darbai baigti, bet tik „ant popieriaus“?

Ž. Maniko nuotr.
J. Janonio aikštės rekonstrukcijos darbai baigti, bet rangovas iki vasaros pradžios privalės ištaisyti nustatytus defektus.
J. Janonio aikštės Biržuose rekonstravimo darbai užbaigti – pasirašytas galutinis perdavimo aktas ir ne bet koks, o su defektų sąrašu. Išsiklaipiusios, nelygios trinkelės, nevienodo aukščio dviračių tako danga, nekokybiškas grindinys šalia Kultūros centro, neužsėta veja – tai darbai, kuriuos rangovas dar turės ištaisyti ir baigti iki vasaros pradžios. Tačiau toks defektų sąrašas neegzistuotų, jeigu šie darbai būtų atlikti tinkamai iš karto.

Baigė su sąlyga... pabaigti

Biržiečiai ilgiau nei metus gyveno tarsi apkasuose – buvo išrausta visa J. Janonio aikštė, vyko darbai prie piliavietės, Reformatų bažnyčios. Pernai buvo statomi du tiltai, vienas iš jų, Kęstučio gatvėje, jau baigtas. O kada galėsime pereiti nauju, vingiuotu tiltu per Apaščią, dar neaišku, nes dėl broko poliuose, jo statybos darbai užsitęs. Tad vieni darbai jau baigti, kiti dar ne, na, o treti – beveik. Taip galima pavadinti J. Janonio aikštės rekonstrukcijos „baigimą“.

“J. Janonio aikštės Biržuose rekonstravimo darbai užbaigti – pasirašytas galutinis perdavimo aktas su defektų sąrašu“,- į „Biržiečių žodžio“ klausimą, ar J. Janonio aikštės darbai yra baigti, atsakė savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Loreta Munikienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/