Renovacijos vingiai – žlungantys projektai ir viltys sulaukti darbų pradžios

L. Bataitienės nuotr.
Vėjo gatvė garsi ne tik socialiniais būstais, bet ir daugiabučiais, kurie atrodo lyg po karo – suskilinėjusiomis sienomis, tačiau UAB „Biržų šilumos tinkai“ direktorius Vygantas Jurkonis, šiose pareigose vakar dirbęs paskutinę dieną, patikina, kad pastato renovacija – ne už kalnų.
Biržų mieste esančių daugiabučių renovacija gerokai įsibėgėjusi, tačiau iššūkių netrūksta. Namo, esančio Rotušės gatvėje, gyventojai dar neapsisprendė dėl renovacijos – abejoja, ar visi, projekte numatyti darbai yra reikalingi ir kainos teisingos. Tuo metu Vėjo gatvės daugiabutis nesulaukia darbų pradžios ir žmonės jau ėmė svarstyti, gal renovuojami tik tie namai, kuriuose gyvena įtakingi asmenys.

Neįtakingi, todėl pamiršti?

„Mūsų daugiabutis turbūt baisiausias Biržų rajone – sienos suskeldėjusios, vėjas per jas kiaurai pučia. Jau dvejus metus mums žada renovuoti namą – davėme sutikimą, savivaldybei pateikti visi reikalingi dokumentai. Bet niekaip negalime sulaukti darbų. Netoliese esantį daugiabutį kažkodėl renovavo. Gal todėl, kad jame įtakingesni žmonės gyvena“,- neatmeta galimybės Biržų miesto Vėjo gatvės 24 namo gyventojas Kęstutis Vilemas.

Tiek jis, tiek kiti namo gyventojai susirūpinę, kad laikas bėga, statybinių medžiagų kainos keičiasi, šiluma brangsta, o jie įstrigę tarp dangaus ir žemės – neaišku, kada prasidės namo renovacija. „Dauguma žmonių laukia ir todėl, kad nori remontuoti savo butus. Kadangi renovacijos metu keis visą šildymo sistemą, tai neišvengs griovimo darbų, todėl vis atidedame savo būsto remontus. Bet kiek reikės laukti, neaišku“,- piktinosi biržietis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com

griovimo darbai kaina