Rajono meras Vytas Jareckas apie išdavystes ir nerealiausią svajonę

Ž. Maniko nuotr.
Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas nerealiausia idėja vadina lynų kelią per Širvėnos ežerą: Biržų pilis−Astravo dvaras, tačiau... svajonės juk pildosi.
Pagrindinis savivaldybės tikslas – rūpintis žmonėmis ir jų gerove. Kiekvienas rajono vadovas nori, kad gyventojams būtų geriau, tačiau sukurti gerą infrastruktūrą verslui, sveikatos apsaugai, švietimui, turizmui, sportui, sutvarkyti kelius, apšvietimą ir visa kita – komandinis darbas, kurį suvaldyti labai sunku. Metų sandūra yra tas metas, kai galima ne tik prisiminti atliktus darbus, bet ir pasvajoti apie naujus tikslus. Tad kalbamės su Biržų rajono savivaldybės meru Vytu Jarecku.

Viena būti seniūnu, kita – pačiam formuoti patikimą komandą, priimti ne tik padėkas ir gėles, bet ir kritikos strėles. Kaip jaučiatės šiose pareigose?

Gerai suformuota komanda dažniausiai įgyvendina tai, ką suplanuoja, todėl dabartinės komandos dėka esame pasiekę tokių darbo rezultatų, kuriuos mato visi Biržų rajono gyventojai. Žeminantys ir menkinantys vieši pasisakymai spaudoje, socialiniuose tinkluose, manau, niekam nepatinka, o pastabos apie galbūt daromas klaidas visada reikalingos ir naudingos.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/