Radinys miške – vaikų išdaigos ar satanistų ritualas?

Skaitytojo nuotr.
Rokiškio rajone, Roksalės miške, šalia sugriuvusios sodybos biržietis Vaidas išvydo štai tokį vaizdą – ant medžių sukabintus gyvūnų kaulus, o šalia laužavietė su suoleliais ir puodu ant kelmo.
Grybaudamas netoli Papilio apylinkių, biržietis apleistame miškelyje aptiko netikėtą vaizdą – laužavietę, o šalia jos ant medžių sukabintus ir ant virvelės suvertus gyvūnų kaulus... Miškininkai sako, to rajone dar nematę, o istoriko nuomone, tai gali būti tik vaikų žaidimai...

Vaizdas nustebino

Į redakciją paskambinęs biržietis Vaidas papasakojo apie netikėtą radinį, kurį aptiko grybaudamas netoli Kvetkų (Rokiškio rajone) esančiame Roksalės miške.

“Grybavome netoliese, į tą mišką užklydome visai neplanuotai. Tai atoki vieta, šalia kadaise buvusios, bet jau visai sugriuvusios sodybos. Pamatėme laužavietę, iš beržo pagalių suręstus suolelius ir seną liepą, apjuostą juostelėmis. O galiausiai – suvertus ant virvelės, turbūt miške rastas, gyvūnų kaukoles, kurios taip pat buvo pakabintos ir ant medžių. Tokio vaizdo pamatyti grybaudami tikrai nesitikėjome“,- apie radinį „Biržiečių žodžiui“ pasakojo vyras. Pagal visus požymius, jam pasirodė, kad tai vyko neseniai.

“Manau, kad tai gali būti kokių nors sektantų darbas, jų buveinė. Netoli vietos, kur pririšti kaulai, ant kelmo buvo sudėti puodai... Pasidomėjau internete ir pamačiau, kad visai neseniai buvo didžiausia šių metų pilnatis – du super mėnuliai. Nelabai išmanau, ką tai reiškia, bet gali būti, kad tokiu laiku vyksta kokios nors apeigos, aukojimai...“,- spėliojo grybautojas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com