Pusę amžiaus kartu nugyvenusi pora dalijasi amžinos meilės receptais

Ž. Katkūnaitės nuotr.
„Kai sutikau Rimą, ji buvo neapsakomo grožio. Ir kaip galėjau jos nepastebėti“-, apie pirmą susitikimą su būsima žmona kalbėjo Petras.
Rimą ir Petrą Kavaliauskus gyvenimo kelyje lydėjo neblėstanti abipusė meilė. Prieš trejus metus auksinių vestuvių jubiliejų atšventę mylimieji savo šiltais jausmais vienas kitam dalinasi iki šiol. Jie teigia: be meilės žmogus yra niekas. Artėjančios Valentino dienos proga kalbamės su Rima ir Petru. Esame jiems dėkingi, kad sutiko pasidalinti savo istorija ir sėkmingos santuokos paslaptimis.

Susipažino per gegužinę

Rima užaugo Likėnuose, o Petras kilęs iš netoliese esančio kaimo – Gulbinų. Kaip patys sako, juos suvedė likimas, visam laikui porą įkalinęs jų meilės kalėjime – Pabiržėje. Užteko tik to vienintelio susitikimo, po kurio jaunuoliai taip niekada nebesiskyrė. O susipažino pora per gegužinę.

-Tada norėjau pašokdinti vieną mergaitę, ėjau link jos, bet kitas vaikinas ją pagriebė pirmas. Tuomet priėjau prie jos draugės – Rimutės. Ji buvo neapsakomo grožio ir kaip galėjau iš karto jos nepastebėti... Susipažinome, pašokome, palydėjau ją namo ir nuo to laiko vienas be kito nebegalėjome išbūti. Važinėdavau kasdien pas ją dviračiu,- pasakojo Petras. Tada jaunuoliams buvo septyniolika. Paskui abu išvažiavo studijuoti. Rima Kėdainiuose mokėsi kulinarinių gudrybių, o Petras Panevėžyje įgijo elektriko specialybę.

Nors studijuodami ir svajojo pasilikti gyventi didmiesčiuose, likimas abu sugrąžino namo.

-Man pasisekė, Rimutė labai gera šeimininkė. Nors jei supyksta, kas ten žino, gal slapta ir priberia druskos man į lėkštę,- juokavo Petras.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/