Priglausk augintinį

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Misija „Priglausk augintinį“ – tai pagalba gyvūnui, kuris dėl vienokių ar kitokių priežasčių neturi namų. Geros valios ir atsakingi žmonės, priglauskite gyvūnus, kurie laikinai apgyvendinti „Vizgis“ gyvūnų namuose. Suteikite jiems jaukius ir saugius namus.

Katytė Diora️

Šį kartą jūsų dėmesio laukia oranžinė katytė Diora. Retesnis atvejis, nes „apelsinukė“ yra katytė, o dažniausiai tokios spalvos būna katinukai.

Tiesa, ši katytė bailoka. Ją priglaudusiems, reikės kantrybės ir meilės. Bet ko nepadarys žmogus dėl tokios neįprastos ir nepaprastos draugės. Tas oranžinis kailiukas tarsi nutapytas.

Diora tikrai ypatinga. Lengvo kelio į sėkmę ir meilę nebūna. Viskam reikia įdėti pastangų, kantrybės ir nuoširdžiai norėti bei tikėti tuo, ką darai. Taip bus ir su Diora – susigyvensite ir būsite geriausi draugai.

Diora – suaugusi katytė, ji sterilizuota, vakcinuota, čipuota ir pilnai pasiruošusi keliauti į Jūsų namus.

Tiesa, Diora turi jautrų skranduką, tad jai reiktų specialaus maistelio, bet tai juk ne problema, tiesa? Kiekvienas turime savo racioną ir žinome, jog gyvūnai turi savo maistą. Nusprendę paimti šią katytę, turėtų atkreipti į tai dėmesį.

Šiuo metu Diora Jūsų laukia "Vizgis" gyvūnų namuose, Biržuose.

Teirautis tel. 8 624 10686.