Prekybos, pramonės ir amatų rūmų filialas duris atvėrė ir Biržuose

L. Bataitienės nuotr.
Dirbti Panevėžio PPAR Biržų filialo vadove jaunai verslininkei, įkūrusiai MB „Made in Biržai“ Armandai Šimaitei buvo iššūkis, o tuo pačiu didžiulė atsakomybė.
Rugsėjo 21-oji įeis į Biržų rajono istoriją – atidarytas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Biržų filialas. Jo vadovė Armanda Šimaitė viliasi, kad atsiras glaudesnis vietos valdžios, verslininkų ir Amatų rūmų ryšys.

Juostelė perkirpta, laukia darbai

Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė įsikūrė Biržų miesto centre, Rotušės gatvėje, o baltą būstinės pastatą jau puošia Verslo rūmų užrašas. Patalpų atidarymo iškilmėse dalyvavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) prezidentas Sigitas Gailiūnas ir generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, taip pat Panevėžio regiono verslo moterų tinklo prezidentė Santa Vaškevičienė, Biržų rajono meras Kęstutis Knizikevičius bei jo patarėja Toma Karvelytė – Janulionienė.

Garbė perkirpti simbolinę juostelę teko Verslo rūmų prezidentui S. Gailiūnui ir merui K. Knizikevičiui. Rajono vadovas ta proga filialo vadovei A. Šimaitei įteikė dovaną: „Tai pirmosios priemonės su Biržų simbolika, kad žinotų, kokiame mieste esame“. Filialo vadovė simbolinę dovaną įteikė ir rajono merui – bendrystės ir supratimo ženklą.

Juostelė perkirpta, darbai prasideda. Tą pačią dieną surengtas Biržų verslo forumas, kuriame kalbėta apie tvarumą, verslo strategijas, eksportą ir dirbtinį intelektą, prisimintos verslo sėkmės istorijos ir mąstyta apie naujo verslo galimybes, taip pat, kaip išlaikyti ir pritraukti darbuotojus.

 

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/