Po COVID-19: vis dar geria krūvas vaistų ir bijo, kad sveikata jau negrįš

Asociatyv. nuotr.
Biržietės, sunkiai sirgusios koronavirusu, vis dar neatgauna jėgų. Moterys sako, kad geriau iškęsti vakciną, negu gyventi tokiose kančiose.
Tik susirgus koronavirusu paaiškėja, kokį poveikį ši liga turės organizmui. Kalbiname porą biržiečių, kurios sirgo itin sunkia forma. Viena iš jų iki šiol savęs klausia, kada grįš į normalų gyvenimą. Moteris, kuriai košmaras nesibaigia, sako: žmones, kurie skiepo nuo COVID-19 bijo labiau negu susirgti pačiu koronavirusu, yra tiesiog bepročiai. Tą, ką patyrė sirgdama, nelinkėtų net didžiausiam priešui.

Virusas pasitraukė, bet jėgos negrįžo

Biržuose puikiai žinoma moteris, vienos įstaigos vadovė sutiko papasakoti laikraščiui apie sudėtingą kovą su virusu. Vis tik prisistatyti ji nenorėjo: „Tikiuosi išvengti padidinto dėmesio. Dėl šios ligos ir taip teko daug išgyventi. Vis tik noriu papasakoti žmonėms, kad šis susirgimas – ne juokas. Nuo koronaviruso jau pasveikau, tačiau ligos padarinius jaučiu iki šiol“,- kalbėjo įstaigos vadovė, kuriai pirmieji ligos požymiai pasireiškė stipriu galvos skausmu, dusuliu ir nežymiu karščiavimu. Kai moteriai buvo patvirtintas koronavirusas, ji buvo paguldyta į Biržų ligoninės kovidinį skyrių.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/