Pirmoji ponia dėkojo biržiečiams už kraujo donorystę

Asmeninio albumo nuotr.
Vidmantui Pranciliauskui (kairėje) VšĮ "Nacionalinis kraujo centras" vadovas Daumantas Gutauskas padėkojo už kraujo donorystę - biržiečiui Vilniaus rotušėje surengtos šventės metu įteiktas Garbės kraujo donoro medalis.
Praėjusią savaitę trys Biržų rajono gyventojai dalyvavo Vilniaus rotušėje surengtoje tradicinėje Garbės kraujo donorų apdovanojimų ceremonijoje, kurioje pagerbti labiausiai Lietuvos visuomenei nusipelnę kraujo donorai. Dar vienas biržietis dėl prastos kelių būklės nespėjo į renginį. Visiems jiems suteiktas garbės donoro vardas, skirtas tai patvirtinantis ženklas ir medalis, apdovanotuosius pasveikino pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Misijos vertė – neįkainojama

Iš Biržų krašto į Garbės kraujo donorų renginį buvo pakviesti Vidmantas Pranciliauskas, Marytė Undzėnienė, Virginijus Paplauskas ir dar vienas mūsų krašto donoras, kurio pavardė neviešinama.

Kasmet Nacionalinio kraujo centro organizuojamoje apdovanojimų ceremonijoje pagerbiami donorai, savo kraują aukoję 40 ir daugiau kartų. Šiais metais garbės donoro vardas suteiktas 150 asmenų.

Pirmoji ponia D. Nausėdienė kalbėjo: „Jūsų donorystės misijos vertė yra neįkainojama. Jūs nuolat skleidžiate tikrąjį žmogiškumo pavyzdį. Gerai pagalvojus, žmogiškumas visada yra kažkas, atrodytų, labai paprasto ir konkretaus, bet kartu didingo bei oraus“.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/