Pirmieji egzaminų rezultatai – kaip juos vertina pedagogai ir patys abiturientai?

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Biržų „Saulės“ gimnazijos direktorius Marius Skardžius neskuba vertinti egzaminų rezultatų, tačiau jo nuomone, gimnazistai, surinkę daugiau nei 90 balų taip pat yra šaunuoliai.
Praėjusios savaitės pabaigoje paaiškėjo pirmieji brandos egzaminų rezultatai. Kol kas šimtuku nebuvo įvertintos nė vieno Biržų rajono dvyliktoko žinios, tačiau aukščiausių balų tikimasi iš anglų kalbos egzamino – šios ir kitų disciplinų rezultatus abiturientai turėtų sužinoti jau šiandien. Nors Biržų rajono gimnazijų vadovai sako, kad vertinti dar anksti, kelios abiturientės sutiko su „Biržiečių žodžiu“ pasidalinti savo pastebėjimais.

Šimtukų nėra

Penktadienį jau buvo žinomi valstybinių lietuvių kalbos ir literatūros, biologijos ir geografijos egzaminų rezultatai. Geografijos egzaminą iš viso laikė 16 Biržų rajono abiturientų, išlaikė visi, dauguma laikiusių, 12 abiturientų, surinko 36-85 balus. Lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą laikė 127 dvyliktokai, 16 neišlaikė, aukščiausius balus (86-99) surinko 19 abiturientų, 36-85 balais įvertinti 56 dvyliktokai. Biologijos egzaminą šiemet laikė 62 mokiniai, du neišlaikė, aukščiausius įvertinimus (86-99 balus) gavo šeši dvyliktokai. Šimtukų iš lietuvių kalbos egzamino ar biologijos, kaip buvo ankstesniais metais, šiemet Biržų rajone nėra, aukščiausiais balais įvertinti Biržų „Saulės“ gimnazijos dvyliktokai. Pasak Biržų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Artūro Didzinsko, faktą, kad pirmieji rezultatai nėra šimtukai, galėjo lemti karantinas, taip pat abiturientai skundėsi, jog šiemet egzaminai buvo sudėtingi.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/