Parovėjos seniūnijoje problemų – nors vežimu vežk, bet ar valdžia imsis jas spręsti?

V. Leščinskienės nuotr.
Pirmadienio popietę Meras su Savivaldybės atstovais lankėsi Parovėjoje, todėl seniūnijos gyventojai turėjo galimybę rajono politikams išsakyti priekaištus ir prašymus, užduoti rūpimus klausimus.
Mero veiklos ataskaitos pristatymo seniūnijose estafetė pirmadienį tęsėsi Parovėjoje. Susitikime gyventojai su Savivaldybės atstovais diskutavo vandentvarkos, kelių, apšvietimo klausimais, o svarbiausia – Medeikių mokyklos pastato likimas, nes šio Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo skyriaus likimas miglotas.

Siūlo steigti senelių namus

Nors susitikimuose su meru ugdymo įstaigų situacijas gyventojams pristačiusios vicemerės Audronės Garšvaitės susitikime šįkart nebuvo, „Biržiečių žodžiui“ ji yra minėjusi, kad po kelerių metų nebebus kam eiti į Medeikių mokyklą, nes nėra vaikų. Jei tėvai savo mažylių neišveš į darželius Biržuose, galbūt dar būtų įmanoma sulipdyti ikimokyklinio ugdymo grupę, kuri persikeltų į „Vaiko užuovėjos“ pastatą Medeikių kaime. Į tą patį pastatą greičiausiai persikeltų ir bibliotekos padalinys. Gyventojai mokyklos uždarymui anksčiau labai priešinosi, bet dabar siūlė pagalvoti apie kitas veiklas – daugeliui atrodo logiška mokyklos pastate įkurdinti senelių globos namus.

„Nors vienu pastatu vaiduokliu rajone būtų mažiau, gal ir sporto salė, stadionas išliktų. Aš pati dirbu slaugos ligoninėje ir žinau, kad žmonėms sunku į senelių namus patekti, jie laukia eilėse, žmonės greičiau patenka į kitus rajonus, nei savo krašte“,- kalbėjo Medeikių bendruomenės pirmininkė Vida Vigelienė.

Skaitykite birželio 17 dienos „Biržiečių žodyje“ arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją (PDF). Užsisakyti galite www.birzietis.com