Parduotuvėje „Eva“ – viskas saugiam automobiliui

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Parduotuvėje platus tepalų, antifrizų, akumuliatorių ir kitų prekių pasirinkimas.
Šaltais žiemos rytais kiemuose galima pamatyti ne vieną vairuotoją, bandantį užvesti automobilį. Automobilių dalimis ir kitomis automobilių priežiūrai skirtomis prekėmis daugiau nei dvidešimt metų Biržuose prekiaujančios įmonės „Evadinamika“ savininkas Konstantinas Strelcovas dalinasi patarimais apie tai, ką reikėtų daryti, kad žiemą automobilis lengvai užsivestų. O tam reikalingų prekių vairuotojai ras parduotuvėje „Eva“.
Kontaktai

„Biržiečių žodžio“ skaitytojams, į parduotuvę „Eva“ atsinešusiems šio straipsnio laikraščio iškarpą (vasario 19 d., Nr. 17), bus pritaikyta lojalumo NUOLAIDA.

Parduotuvėje „Eva“ klientus aptarnauja profesionalūs darbuotojai, kurie visada stengiasi suteikti reikalingą informaciją, pakonsultuoti ir pasirūpinti klientų važiavimo saugumu. Parduotuvės adresas: J. Basanavičiaus g. 26, Biržai. Darbo laikas: I-V nuo 8.00 iki 18.00, VI – nuo 9.00 iki 13.00 val. Kontaktai: 8 450 31440, 8 68218209, 8 69959156, el. p. info@evadinamika.lt, taip pat galima apsilankyti ir internetinėje parduotuvės svetainėje www.evadinamika.lt bei "Facebook" paskyroje „UAB Evadinamika“. Ištikimiems parduotuvės klientams taikomos nuolaidos. Taip pat visada laukiami ir nauji pirkėjai.

Nuo maisto papildų iki automobilio padangų

Turbūt kiekvieno Biržų rajono vairuotojo žinoma parduotuvė „Eva“ vėl dirba įprastu ritmu, laikydamasi visų saugumo reikalavimų. Pasak įmonės savininko K. Strelcovo, parduotuvėje stengiamasi pateikti tokį prekių asortimentą, iš kurio reikiamą prekę išsirinktų kiekvienas vairuotojas. „Evadinamika“ dalyvauja ir socialiniame Biržų krašto gyvenime, remia įvairius miesto renginius. Per daugiau nei dvidešimt metų patirties šioje srityje įmonė užsitarnavo gerą vardą lojalumo, kokybės, išskirtinės finansinės disciplinos atžvilgiu. Parduotuvė „Eva“ klientams siūlo įsigyti automobilių dalis, skirtas ir senesniems, ir naujiems automobiliams, oro ir vandens jonizatorius, oro filtravimo, vandens valymo sistemas, maisto papildus bei šiaurietiško ėjimo lazdas.

Saugiam važiavimui – tinkamos padangos

Parduotuvėje – platus žieminių ir vasarinių automobilių padangų pasirinkimas.

-Ši žiema kelia didesnius reikalavimus automobilių padangoms. Net ir tobulai sureguliuota stabdžių sistema nebus efektyvi, jei padangos bus nebetinkamos. Jas rekomenduojama keisti kas 3–5 metus, nes po šio laikotarpio jos tampa nebe tokios saugios naudojimui: guma suskilinėja arba sukietėja, todėl sunku pajudėti ir stabdyti apsnigtame kelyje. Tad būtina patikrinti, ar padangos dar yra tinkamos naudoti ir nepamiršti minimalių protektoriaus reikalavimų žiemos metu,- kalbėjo K. Strelcovas.

Akumuliatoriai

Parduotuvėje „Eva“ kiekvienas vairuotojas ras saugiam važiavimui būtiniausių dalykų: nuo automobilių durų spynelių iki akumuliatorių, pakaitinimo žvakių, tepalų, langų skysčių ar degalų filtrų. Pasak parduotuvės savininko, norint, kad automobilis ilgiau tarnautų, būtina reguliariai keisti tepalus.

-Pakeistuose tepaluose nebus prisikaupę įvairių nuosėdų, vandens kondensato, todėl ir esant dideliam šalčiui jie geriau tarnaus. Taip pat žiemos metu svarbus akumuliatoriaus vaidmuo. Jis yra jautriausia šalčiui automobilio dalis, ypač jei eksploatuojamas ilgą laiką,- sakė K. Strelcovas. Paprastai akumuliatorių reikėtų keisti kas trejus metus, o norintiems, kad jis tarnautų ilgiau – 4-5 metus, parduotuvė siūlo įsigyti geresnės kokybės akumuliatorių.

Filtrai, tepalai, spynelės

Vairuojantiems automobilius su dyzeliniu varikliu, prieš žiemą rekomenduojama pasitikrinti automobilio pakaitinimo žvakes, kad rytais užsivestų variklis. Parduotuvėje gausi degalų filtrų pasiūla. Tai ypač aktualu dyzelinių automobilių vairuotojams. Esant žemai temperatūrai degaluose kristalizuojasi parafinas, dėl kurio gali užsikimšti filtras, todėl užkurti automobilio nepavyks.

- Labai svarbu naudoti kokybiškus degalus ir degalų filtrą pakeisti nauju. Keičiant automobilio alyvą ir filtrus, verta pakeisti ir salono bei degalų filtrus tam, kad apsaugotumėte automobilį nuo rasojimo iš vidaus, bei būtų užtikrintas sklandus degalų padavimas į sistemą,- kalbėjo K. Strelcovas.

Kad durelės neužšaltų

Sunkumų vairuotojams žiemą sukelia neatsidarančios automobilių durelės ar langai. „Eva“ parduotuvė siūlo įsigyti specialų skystį, padėsiantį užkirsti kelią šiai erzinančiai problemai. Taip pat nereikėtų pamiršti ir langų skysčio, sniego gramdiklių, šluotelių ir kitų priemonių, kurių pagalba bus pasiruošta saugiam automobilio pajudėjimui iš kiemo.