Parduotuvė, kurioje kiekvienas atras savo gėlę

B. Petkevičiūtės nuotr.
Pirmadienį centrinės „Maximos“ pastate atsidarė gėlių salonas „Marantos gėlės“. Jo savininkas Mindaugas Balčiūnas tikisi, kad netrukus klientai galės užsakymus teikti ne tik telefonu, bet ir gyvai apsilankyti naujoje parduotuvėje.
Pirmadienį Biržų miesto centre, šalia prekybos centro „Maxima“ duris atvėrė nauja gėlių parduotuvė „Marantos gėlės“. Karantino metu klientai gali gėles užsisakyti telefonu, tačiau parduotuvės savininkas viliasi, kad jau netrukus žmonės galės ir patys pasidairyti po naująjį saloną. Parduotuvė išsiskiria ne tik ilgomis darbo valandomis, bet ir gėlių pasiūla.

Persikėlė į miesto centrą

Gėlių parduotuvė „Marantos gėlės“ šioje srityje ne naujokė – jau sukaupta 15 metų patirties. Anksčiau gėlių salonas buvo įsikūręs prekybos centre „Norfa“, tačiau dėl ten vykusios rekonstrukcijos, persikėlė į centrinės „Maximos“ pastatą, vietoj anksčiau buvusios dėvėtų drabužių parduotuvės. Įmonės savininkas ir vadovas Mindaugas Balčiūnas sakė, kad naujoje vietoje buvo planuota atsidaryti ir anksčiau, bet tam vis trukdė karantinas.

Jaukiems vakarams – kvepiančios žvakės

Gėlių salonas „Marantos gėlės“ atsinaujino išsiskirdamas iš kitų savo prekių pasiūla ir ilgomis darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį parduotuvė dirba nuo 9 iki 20 val., o sekmadienį – 9-19. Salone galima rasti skintų, dirbtinių ir vazoninių gėlių, puokščių bei populiariųjų miegančių rožių. Taip pat ir klientų pamėgtų kvepiančių sojų vaško žvakių, kurios degdamos iki dviejų parų namuose paskleidžia puikų aromatą ir sukuria jaukią atmosferą. Parduotuvėje taip pat teikiamos dovanų pakavimo paslaugos.

-Kartais žmonės nuperka dovaną savo mylimiems žmonėms, bet nežino, kaip ją gražiai pateikti. Mes visada galime ją supakuoti pagal kiekvieno norus, kad patiktų ir jos teikėjui, ir gavėjui. Kad nors ir mažytė smulkmenėlė taptų dar mielesnė ir artimesnė širdžiai,- kalbėjo salono darbuotoja Gitana.

Platus vazoninių gėlių pasirinkimas

Gėlių salonas išsiskiria vazoninių gėlių gausa. Parduotuvėje galima rasti ir žydinčių, ir lapuotų augalų: orchidėjų, antūrių, guzmanijų, ciklamenų, kalankių, azalijų, kurios pasižymi savo spalvinių gamų įvairove. Iš lapuotų augalų populiariausi „pinigų medžiai“, dracenos, kelių rūšių fikusai. Visada paklausūs ir sukulentai, kaktusai, kurie nereikalauja ypatingos priežiūros, bet labai pagyvina namų interjerą.

-Kiekvienas žmogus turi sau tinkančią gėlę: vienam orchidėjos neauga, o kitiems – žiedus krauna ištisai. Daug kas priklauso ir nuo išmanymo, kaip gėles reikia prižiūrėti – kai kurių neužtenka vien tik palaistyti ir tikėtis kad vešės, reikia viską daryti su meile, tada jos žmogų ir nudžiugins,- kalbėjo didelę patirtį gėlių salone sukaupusi Gitana. Todėl salono darbuotojos visada stengiasi augalus ne tik parduoti, bet ir patarti kaip jais rūpintis, kad šie džiugintų ne tik akis, bet ir sielą.

Skinti žiedai – mylimosioms

Gėlių salone platus pasirinkimas ir skintų gėlių: įvairiaspalvių rožių, gerberų, gvazdikų, orchidėjų, amarilių, astromerijų ir kitų, kiekvienos moters širdį glostančių žiedų. Valentino dieną parduotuvė pasipildys naujais žiedlapiais, tad gėles salone savo mylimajai išrinks kiekvienas vyras.

-Valentino dieną paklausiausios yra raudonos gėlės, ypač – rožės. Tai nesenstanti klasika, kuri niekada nenusibosta. Tačiau niekada neapsistojame ties viena gėlių spalva ar rūšimi, visada išbandome naujoves ir stebime kas žmonėms labiausiai patinka. Siekiame, kad kiekvienas klientas rastų tai, ko ieško. Todėl ir džiugu, kad mūsų pirkėjai mumis pasitiki ir vis sugrįžta,- kalbėjo parduotuvės savininkas M. Balčiūnas. Kol kas užsisakymai priimami tik telefonu arba feisbuko paskyroje. O gėles atsiimti galima gėlių salone arba pasirinkti pristatymo į namus paslaugą. Parduotuvės vadovas viliasi, kad karantino apribojimai greitai bus sušvelninti ir žmonės po naująjį saloną jau galės pasidairyti patys.

Kontaktai

Gėlių parduotuvę „Marantos gėlės“ galima rasti adresu: Vytauto g. 4,Biržai, („Maxima“ pastate, vietoje buvusios dėvėtų prekių parduotuvės). Užsakymai priimami telefonu 8 657 68026 arba feisbuko paskyroje pavadinimu „Marantos prekyba“.

Užs. 4284