Pabiržiečiai išsigandę: jų sodybose ,,šeimininkauja“ laukiniai šunys

Skaitytojo Aloyzo nuotr.
Pabiržės seniūnijos gyventojus baugina laukinių šunų gauja, klaidžiojanti po žmonių kiemus. Šią savaitę jie kėsinosi į Padaičių kaimo gyventojų sodybų augintinius, tačiau šiaip ne taip šeimininkams juos pavyko išvyti.
Pabiržės seniūnijoje siautėja laukinių šunų gauja. Po paskutinio agresyvių gyvūnų vizito Padaičių kaime jų gyventojai bijo išeiti į lauką ar net savus šunis kieme palikti: „O jei tie žvėrys vėl sugrįš?“. Tačiau nei savivaldybės specialistai, nei policijos pareigūnai nieko padaryti negali – kol atvyksta į vietą, šunys po laukus išsilaksto...

Pažadino inkštimas

Praėjusio trečiadienio rytas Biržų rajono Padaičių kaimo gyventojai Zinai prasidėjo ne itin maloniai. Apie penktą valandą ryto moterį pažadino šuns inkštimas. Pažiūrėjusi pro langą, ant takelio, vedančio į kiemą, Zina pamatė penkis šunis, besiartinančius prie jos šunelio.

„Kai mano šuo pradėjo loti, tada tie šunys patraukė keliuku į Pabiržės pusę“,- „Biržiečių žodžiui“ pasakojo Padaičių kaimo gyventoja. Pasak jos, tai kartojasi kasmet, o šunų vis daugėja.

“Juos matau jau ne pirmus metus, bet jų vėl daugiau. Kur jie glaudžiasi – sunku pasakyti, turbūt taip ir klajoja po visą seniūniją“,- svarstė Zina.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/