PABIRŽĖJE — GYVENTOJŲ PRIEKAIŠTAI

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Pabiržės seniūnijos gyventojai į susitikimą su meru susirinko gausiau
Birželio 15 dieną Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, kartu su pavaduotoja Audrone Garšvaite, lankėsi Pabiržės seniūnijoje. Susitikti su valdžios atstovais atvyko ir problemas išsakė Pabiržės, Likėnų, Naciūnų, Gulbinų, Kirdonių kaimų gyventojai.

Linksniavo Likėnus...

Meras, kaip įprastai, pristatinėjo savo veiklos ataskaitą, aptarė Pabiržės seniūnijai aktualius klausimus. Didžiausią diskusijų bangą sukėlė tema apie Likėnus. Nors ši tema jau pristatyta „Biržiečių žodžio“ skaitytojams anksčiau, tačiau buvo akivaizdu, jog ši tema gyventojams svarbi.

„Mums skaudu matyti, kas liko iš Likėnų, iš ligoninės. Pamename laikus, kai į šį kraštą važiavo žmonės iš visos Lietuvos. O ką dabar turime? Apgriuvusius pastatus ir tuščią ligoninę. Mums skaudu dėl tokios situacijos“,− piktinosi Likėnų kaimo gyventoja.

Meras pareiškė, kad reikia būti dėkingiems ankstesniajai vyriausybei, kuri padėjo Likėnų reabilitacijos ligoninę apsaugoti nuo privatizavimo. „Jau greitai vėl galėsime naudotis purvo telkiniu, kuris yra netoliese ligoninės. Sutvarkę viešąsias erdves mieste, imsimės Likėnų“,− sakė V. Jareckas. Pasak jo, savivaldybė gali skirti lėšas arba rengti projektus tik Likėnų infrastruktūros gerinimui, o ligoninės teritorijos arba Likėnų krašto sutvarkymui pinigų tikimasi iš verslo. Taip ir liko žmonės nesupratę, kodėl neleista privatizuoti, jeigu kalbama apie privačias investicijas į nugyventą turtą.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/