Pa­sau­lis bū­tų daug gra­žes­nis, jei pra­dė­tu­me kal­bė­tis vie­nas su ki­tu, o ne vie­nas apie ki­tą

Asm. albumo nuotr.
Biržų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Mindaugas Balčiūnas teigė, kad Vabalninko seniūnijoje nusikalstamų veikų, lyginant su Biržų miestu, žymiai mažiau.
Neseniai Panevėžio apylinkės teisme buvo nagrinėjama byla, kurioje devynis kartus teistas vabalninkietis kaltinamas girtas smaugė buvusią sugyventinę. Teismas vyrą pripažino kaltu ir skyrė jam pusmetį viešųjų darbų ir 500 eurų baudą. Vabalninkiečiai viliasi, kad kurį laiką mieste bus ramiau. Tačiau Biržų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Mindaugas Balčiūnas sako, kad Vabalninke pakankamai ramu.

Vabalninkas – antras pagal dydį miestas Biržų rajone. Čia gyvena apie 800 žmonių, neskaičiuojant seniūnijos žmonių. Ar Vabalninko krašto gyventojai kelia daug rūpesčių policijai?

Drįsčiau teigti, kad rūpesčių nekelia. Kad ir teritorija didelė, kaip minėjote, vien Vabalninko mieste gyvena per 800 gyventojų, tačiau nusikalstamų veikų pakankamai mažai. Dažniausios nusikalstamos veikos – tai smurtas artimoje aplinkoje, tiksliau, fizinio skausmo sukėlimas, sutrikdymas. Tai pat vabalninkiečiai savotiškai kenčia nuo sunkiasvorių automobilių vairuotojų, kurie vengia žvyruoto aplinkkelio ir savo „fūromis“ važiuoja tiesiai per miestą, taip gadindami kelio dangą.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com